برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هيچ نمونه‌اي در كلن مخدوش گزارش نشده استهاشميان: اظهارات محمد سياه فرافكني است

به گزارش خبرگزاري فارس، احمد هاشميان درباره ادعاهاي محمد سياه بازيكن محروم تيم داماش گيلان مبني بر انتصاب مشاركت شخص ثالث در تخلف وي، اظهار داشت: اين اقدامات بيش از آنكه به بازيكن متخلف كمكي كند، مي تواند وي را در معرض محروميت هاي انضباطي نيز قرار دهد. آيين نامه و مجريان آن در فدراسيون فرصت كافي جهت ارائه مستندات و ادله به نامبرده داده اند. وي هيچگونه مستند قابل قبولي تاكنون ارائه نكرده است.
وي افزود: اين قبيل اظهارات صرفا نوعي فرافكني تلقي مي شود و هيچگونه ارزش حقوقي جهت رسيدگي ندارد. در صورت صحت اين ادعاها، بهتر است ورزشكار خاطي مستندات خود را به مراجع ذيربط تحويل دهد. اين اطمينان را مي دهيم كه از كوچكترين سرنخي در اين خصوص به سادگي عبور نكنيم. تمامي ادعاهاي اين بازيكن را نيز تا مرز رسيدن به قطعيت كميسيون بدوي بررسي و پيگيري كرده و پس از اطمينان از انتساب تخلف مبادرت به صدور راي محروميت وي كرد.

هاشميان در خصوص شايعه مخدوش بودن 9 نمونه دوپينگ اخذ شده از بازيكنان گفت: اين ادعا كذب است. اين در حاليست كه در هفته گذشته شاهد اعلام نتيجه 24 نمونه ارسال شده به آزمايشگاه كلن آلمان بوديم كه همه آنها منفي بود. به نظر نمي رسد مطرح كنندگان اين قبيل مسائل، دلسوزان فوتبال و امر مهم مبارزه با دوپينگ باشند؛ بلكه جديت و تعهد مسئولين فدراسيون به آيين نامه و موضوع مبارزه با دوپينگ، باعث نگراني عده اي سودجو در اين عرصه شده است.
رئيس كميته پزشكي فدراسيون گفت: تنها نمونه مخدوش مربوط به نمونه گيري هاي سال قبل در جام حذفي بود كه اطلاعات آن با شفافيت و در محدوده الزامي آيين نامه، به افكار عمومي ارائه شد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: