برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جرات داري كريمي رو بذار دفاع!

در صورتي كه كريمي مدافع باشد، بايد شاهد اتفاقات تلخ براي استيل آذين باشيم، چرا كه شايد متخصص نبودن كريمي در آن پست حسابي كار دست استيل بدهد.

 چيزي كه در هفته هاي اخير بيشتر از هر چيز ديگري باعث تعجب و حيرت فوتبالدوستان شد، پست نامتعارف علي كريمي بود كه به جاي هافبك و يا مهاجم، در خط دفاعي استيل آذين بازي مي كرد.

تومباكوويچ سرمربي استيل آذين نيز به جهت آنكه كريمي نسبتاً در اين پست جواب داده است و كم تر اشتباه كرده است، بسيار به خود مي نازد كه توانسته است از يك بازيكن كه تمام عمر فوتبال خود را تاكنون مهاجم بوده است در خط دفاعي هم بازي بگيرد.

اما بازی کردن مهاجمان سرعتی از جمله مجیدی و میداوودی باعث شده استیل آذینی ها تصمیم بگیرند تا برای بازی با استقلال از علی کریمی در پست دفاع آخر استفاده نکنند.

تمرینات استیل آذین در چند روز اخیر گویای همه چیز است و این کاملا مشخص است که تومباکوویچ برای بازی حساس با استقلال دست به ریسک نخواهد زد.

او تصمیم گرفته تا برای این بازی بزرگ و با توجه به توانایی های کریمی از او در نوک حمله استفاده کند.البته این یک روی قضیه است و استقلال بر خلاف دو تیم پاس همدان و نفت(حریفان استیل آذین در هفته های گذشته)مهاجمان خوب و سرعتی دارد که بازی کردن کریمی در پستی غیر تخصصی مقابل آنها ریسک بزرگی است.

بي شك جرات مي خواهد كه يك مربي دست به چنين كاري بزند؛ البته در صورتي كه كريمي مدافع باشد، بايد شاهد اتفاقات تلخ براي استيل آذين باشيم، چرا كه شايد متخصص نبودن كريمي در آن پست حسابي كار دست استيل بدهد.
تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: