برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رای کمیته انضباطی اعلام شد/سه بازی بدون تماشاگر برای تراکتورسازی و پرسپولیس/ شهرداری هم محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از اتفاقاتی که در دیدار روز سه شنبه پرسپولیس وتراکتورسازی رخ داد، عصر امروز تشکیل جلسه داد و در نهایت نماینده تبریز را به برگزاری دو بازی بدون حضور تماشاگر و پرسپولیس را به یک بازی بدون تماشاگر محروم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس اعلام فدراسیون فوتبال ، تیم تراکتورسازی به دلیل تخلفات تماشاگران منتسب  مبنی بر فحاشی و توهین  و استعمال الفاظ رکیک نسبت به داوران و تیم مقابل و آتش زدن  و پرتاب اشیا محترقه و دود زا ، پرتاب سنگ ، بطری و اشیاء مختلف به داخل زمین مسابقه به برگزاری دو دیدار خانگی بدون حضور تماشاگران، توبیخ کتبی با درج در  پرونده و پرداخت مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران نیز به دلیل تخلف تماشاگران منتسب مبنی بر فحاشی، توهین و پرتاب بطری و اشیاء مختلف به داخل زمین مسابقه به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ 300 میلیون ریال و برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محکوم شد.

رسول خطیبی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی به دلیل اعتراض به نحوه قضاوت که منجر به تحریک و تهییج تماشاگران و فحاشی آنها به داوران مسابقه و پرتاب اشیاء به داخل زمین مسابقه گردید نیز به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و حضور در مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم  شد.
دیدار این دو تیم با برتری یک بر صفر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.   همچنین تیم فوتبال شهرداری تبریز به دلیل تخلف تماشاگران منتسب مبنی بر فحاشی و استعمال الفاظ رکیک علیه بازیکنان و داوران مسابقه، پرتاب سنگ ، بطری، و اشیاء مختلف به داخل زمین مسابقه که منجر به شکستن سر یکی از بازیکنان تیم استقلال گردید به برگزاری یک دیدار خانگی  بدون حضور تماشاگران منتسب با هماهنگی سازمان لیگ برتر و پرداخت مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
  دیدار این دو تیم با پیروزی 3 بر 2 آبی پوشان در ورزشگاه یادگار امام به پایان رسید.
تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: