برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

واترپلو


خط قرمز روی گزینه اول؛
با تصمیم کمیته فنی شیرجه و بدون برگزاری رقابت انتخابی، تک سهمیه این رشته برای حضور در بازی های آسیایی در اختیار محمد مقدسی قرار گرفت.
منبع
محسن رضوانی با مهر مطرح کرد:
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ضمن نارضایتی از قرعه کشی مسابقات واترپلو بازی های آسیایی، بر شرایط ایده آل حریفان ایران تاکید کرد و گفت: ...
منبع
قرعه کشی مسابقات واترپلو بازی های آسیایی هانگژو چین برگزار شد و تیم ایران در گروه A با تیم های کره، تایلند و چین همگروه شد.
منبع
آسیب‌دیدگی یکی از دو گزینه‌
به گفته مربی تیم شیرجه، تنها گزینه اعزامی این رشته به بازی های آسیایی با برگزاری رقابت انتخابی میان دو مدعی اصلی مشخص خواهد شد.
منبع
تیم ملی واترپلو که برای حضور در بازی های آسیایی آماده می شود طی هفته جاری و به منظور پیگیری تمریناتش راهی صربستان می شود و در ادامه هم سفری به ...
منبع
قائم میرابیان در رقابت های جهانی شیرجه رده سنی بزرگسالان موفق به کسب مدال طلای در رشته تخته سه متر رده سنی ۴۰-۴۴ سال شد.
منبع
در گفت و گو با مهر مطرح شد:
سرمربی تیم ملی واترپلو تاکید دارد که اردوی مشترک با تیم دوم صربستان بیش از هر مسئله ای باعث شد تا نگاهش به نقطه ضعف ها، بزرگ تر و شفاف تر شود. ...
منبع
اردوی مشترک تیم ملی واترپلو ایران با تیم دوم صربستان که در راستای آماده سازی برای حضور در بازی های آسیایی برگزار شد، امروز به پایان می رسد.
منبع
می‌توانیم در هانگژو نتیجه بگیریم
مدیر فنی صربستانی تیم ملی واترپلو که به تازگی همکاری با فدراسیون را آغاز کرده، با تاکید بر اینکه ایران یکی از بهترین تیم های آسیاست، همکاری ...
منبع
برای برپایی اردوی مشترک؛
تیم دوم واترپلو صربستان به دعوت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو فردا به ایران سفر می کند تا اردوی مشترکی با تیم ملی ایران داشته باشد.
منبع