برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
رییس کمیته پاراوزنه‌برداری گرگان :

استعدادهای پنهان وزنه‌برداری معلولان گرگان به توجه بیشتر احتیاج دارند

گرگان - ایرنا - رییس کمیته پاراوزنه برداری هیات ورزش های جانبازان و معلولان گرگان گفت: وزنه برداری معلولان این شهر استعدادهای پنهان فراوانی ...

آرش زندی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در مدت زمان اندک پس از پذیرفت این مسوولیت، چند اقدام مهم و زیربنایی انجام شد که امیدوارم تداوم این فعالیت ها به بیشترشدن تعداد وزنه برداران منجر شود.

وی بیان کرد: طی چند روز اخیر چند زن و مرد معلول گرگانی متقاضی فعالیت حرفه ای در وزنه برداری شدند که جذب همه ورزشکاران مستعد را در مسیر کسب افتخارات بین المللی و جهانی ادامه خواهیم داد.

رییس کمیته پاراوزنه برداری هیات ورزش های جانبازان و معلولان گرگان افزود: برای گسترش اطلاع رسانی به معلولان گرگان نیازمند حمایت بیشتر رسانه ها هستیم تا بتوانم مخاطبان خود را بیش از گذشته با برنامه های این کمیته آشنا کنیم.

زندی خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری در این رشته ورزشی برای معلولان نقش زیادی در پُر کردن خلا فعالیت این کمیته و ایجاد انگیزه و نشاط در جامعه هدف خواهد داشت.

وی افزود: معلولان علاقمند به ورزش پاراوزنه برداری در گرگان (۱۵ سال به بالا و دارای معلولیت از ناحیه پا ) می توانند برای ثبت نام به دفتر هیات جانبازان و معلولان این شهر واقع در بلوار رسالت، مدرسه شاهد دخترانه، جنب استخر ایثار مراجعه کنند.

 رییس کمیته پاراوزنه برداری گرگان گفت: استعداد یابی معلولان، اختصاص سالن ورزشی ویژه، تلاش در استفاده رایگان از باشگاه های بدنسازی و برگزاری مسابقات شهرستانی از مهم ترین برنامه های این کمیته است.

زندی همچنین از همکاری و حمایت رییس و دبیر هیات جانبازان و معلولان گرگان در رونق یافتن کمیته پاراوزنه برداری این شهرستان قدردانی کرد.

کمیته پاراوزنه برداری گرگان از یک سال قبل راه اندازی شده و دارای ۲ عضو دیگر شامل سروین عابدیان نایب رییس و حسین رایجی به عنوان دبیر است.

منبع: ایرنا
تاریخ: 1401/8/7
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: