برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

توزیع ۲۳ قبضه اسلحه در بین هیات‌های ورزشی خوزستان

اهواز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان به توزیع ۲۳ قبضه اسلحه در استان اشاره کرد و گفت: این تعداد اسلحه در بین شهرستان های فعال در رشته ...

به گزارش ایرنا حمید بنی تمیم روز چهارشنبه در مجمع انتخاب رییس هیات تیراندازی خوزستان که در هتل تختی اهواز برگزار شد بیان کرد: با توجه به اینکه در رشته تیراندازی ۱۴۵ مدال در المپیک توزیع می شود لذا این رشته می تواند در قهرمانی و افزایش تعداد مدال های استان نقش بسیار پررنگی داشته باشد.

وی با بیان اینکه خوزستان ظرفیت لازم برای موفقیت در این رشته را دارد افزود: در خیلی از شهرهای استان خوزستان یا سالن تیراندازی وجود دارد یا در حال احداث است که این موضوع به رشد و توسعه رشته تیراندازی کمک بسیاری می کند.

قهرمانان آسیایی و جهانی خوزستان در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ تجلیل می شوند

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به راه اندازی یک سایت اهداف پروازی در اهواز افزود: بنا شد به صورت مشارکتی زمینی برای احداث سایت اهداف پروازی در نظر گرفته شود و در راستای تامین زیر ساخت آن با نیروی انتظامی و ارتش مذاکراتی انجام شده است. می توانیم با تخصیص اعتبار از محل ارزش افزوده، اقدامات اولیه کار را انجام دهیم اما ابتدا باید بحث مالکیت زمین مشخص شود که از اداره ورزش اهواز می خواهم این موضوع را پیگیری کند.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، هفته آینده در مراسمی از قهرمانان، مربیان و داوران میادین آسیایی و جهانی در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ تجلیل می شود که تا این لحظه تعداد آنها ۱۰۷ نفر است.

تا دی امسال، تکلیف روسای تمام هیات های ورزشی استان مشخص می شود

بنی تمیم در ادامه با اشاره به برگزاری منظم مجامع انتخاب روسای هیات های ورزشی استان گفت: قصد داریم با برگزاری مجامع انتخابی، هیات های استان را از بلاتکلیفی خارج کنیم. از روزی که وارد ورزش استان شدم ۱۰ تا ۱۱ هیات بلاتکلیف بودند در حالی که اکنون تنها برگزاری مجامع سه، چهار هیات باقی مانده است که تلاش می کنیم تا دی امسال این مجمع ها برگزار شوند.

وی گفت: امیدوارم آقای محمدنیا رییس هیات تیراندازی خوزستان بتواند اهدافی را که ترسیم کرده با کمک همکارانش در هیات به سرانجام برساند.

گفتنی است مجمع انتخاب رییس هیات تیراندازی خوزستان برگزار و سیدسالار محمدنیا برای چهار سال دیگر هدایت این هیات را برعهده گرفت.

منبع: ایرنا
تاریخ: 1401/9/2
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: