برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رئیس فدراسیون: بزودی خبرهای خوشی از جودو کشور اعلام می‌شود

گناوه – ایرنا – رئیس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به تعلیق این رشته از سوی فدراسیون جهانی تا ۲۰ شهریور سال آینده، رایزنی ...

آرش میراسماعیلی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در بندرگناوه افزود: با همین شرایط تعلیق نیز تیم ملی بزرگسالان جودو ایران در مسابقات بین المللی کاسپین کشور روسیه که در ماه جاری برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

وی ادامه داد: در این مسابقات که به صورت تیم به تیم با حضور ۱۰ کشور برتر دنیا در رده سنی بزرگسالان برگزار خواهد شد، درصدد هستیمیم تیم جوانان جدود ایران نیز شرکت کند.

رئیس فدراسیون جودو بیان کرد: حضور ایران در این مسابقات باتوجه به شرایط تعلیقی ناحق سه ساله، بسیار ارزشمند است.

وی برگزاری انتخابات فدراسیون را از دیگر برنامه های مهم امسال عنوان کرد و گفت: در مدت چهارسال مسئولیت فدراسیون جودو،همه تلاش خود را بکار بردم و در انتخابات جدید هر تصمیمی گرفته شود باعث افتخار است.

میراسماعیلی که به منظور شرکت در مسابقات جودو جوانان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به میزبانی استان بوشهر، به گناوه سفر کرده است، افزود: از اینکه استان بوشهر میزبانی این مسابقات را دارد، خرسندم ضمن اینکه در شهرستان گناوه یک باشگاه، به باشگاه های جودو کشور اضافه شده است.

وی اظهارداشت: در مدت تصدی فدراسیون جودو، افتخار این را داشتم که به بیشتر استان ها و نقاط محروم کشور سرکشی و حضور پیدا کنم و باشگاه های جودوی زیادی دراین مدت افتتاح شد.

فدراسیون جهانی جودو ، ایران را برای چهار سال از شرکت در رقابت ها منع کرده که به بهانه خودداری از رویارویی ورزشکاران با حریفان اسرائیلی است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

منبع: ایرنا
تاریخ: 1401/9/3
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: