برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران:

شاد کردن دل مردم سختی اردوها را کم می‌کند/ امیدوارم طلایی شویم

ملی پوش کشتی فرنگی ایران با تاکید بر این که حضور در اردوهای تیم ملی در ایام نوروز سختی های خاص خودش را دارد گفت: امیدواریم با کسب مدال طلای مسابقات ...

به گزارش خبرگزاری مهر، امین میرزازاده کشتی گیر وزن ۱۳۰ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی بیان کرد: سال نو را پیشاپیش به همه هموطنان عزیزم تبریک می گویم و امیدوارم که سالی پر از سلامتی و برکت برای مردم کشورم باشد و تیم های ملی کشتی نیز در سال جدید در مسابقات بزرگ جهانی و بازی های آسیایی بهترین نتایج را کسب کنند و دل مردم را شاد کنند.

وی ادامه داد: طی سال های اخیر چند باری شده که عید نوروز را در اردوهای تیم های ملی مشغول تمرینات بودیم و یکی از این سال ها مربوط به قبل از المپیک توکیو می شود که ما در خانه کشتی سال نو را تحویل کردیم.

میرزازاده افزود: قطعا هنگامی که عید را دور از خانواده بودیم سخت بود ولیکن چون داشتیم برای شادی دل مردم کشورمان تلاش می کردیم این سختی را آسان کرد که بتوانیم این لحظه را در اردو باشیم.

نایب قهرمان جهان اظهار کرد: در اوایل فروردین ماه برای برپایی اردو در کمپ تیم های ملی حاضر خواهیم شد و حدود ۲۵ روز دیگر مسابقات قهرمانی آسیایی را پیش رو داریم که امیدواریم با بهترین نتیجه و کسب مدال طلا دل مردم را شاد کنیم.

منبع: مهر
تاریخ: 1401/12/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: