برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
تکواندو قهرمانی جهان- باکو

متین رضایی جایگزین دانیا بزرگی در مسابقات جهانی شد

با نظر بیژن مقانلو، قهرمان نوجوانان آسیا و جهان در وزن چهارم برای تیم ملی در رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان به میدان می رود.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از مسائلی که برای ۲ تکواندوکار کشورمان در وزن ۶۸- کیلوگرم پیش آمد، متین رضایی به عنوان نماینده ایران در این وزن انتخاب شد.

با توجه به بسته بودن سایت مسابقات، در همین خصوص مکاتبات لازم با فدراسیون جهانی انجام و در نهایت ثبت نام وی مورد تایید قرار گرفت تا دارنده مدال طلای نوجوانان جهان و آسیا، در یک وزن بالاتر نسبت به مسابقات جهانی ۲۰۲۲ مکزیک، در رقابت های جهانی ۲۰۲۳ باکو به دیدار حریفان خود برود.

در این رویداد مهدی حاجی موسائی، علیرضا حسین پور، فرزان عاشورزاده، متین رضایی، میرهاشم حسینی، مهران برخورداری، آرین سلیمی و علیرضا نادعلیان در گروه آقایان به روی شیهاپ چانگ می روند. هدایت تیم ملی در گروه آقایان برعهده بیژن مقانلو است و مسعود حجی زواره در این رقابت هاست و دکتر نعیما خواجوی نیز بدنساز تیم ملی است.

بیست و ششمین دوره رقابت های جهانی باکو ۲۰۲۳، به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان با حضور ۹۴۱ تکواندوکار از هشتم تا چهاردهم خرداد ماه برگزار خواهد شد.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/2/31
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: