برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
تکواندو قهرمانی جهان- باکو

رضایی: از اتفاق پیش آمده ناراحتم/ با تمام توانم مبارزه می‌کنم

عضو تیم ملی تکواندو گفت: دوست نداشتم این چنین به ترکیب اصلی تیم ملی برسم، با این وجود تلاش می کنم برای شادی بزرگی و کلهر بهترین عملکرد را به ...

متین رضایی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: هیچ ورزشکاری دوست ندارد چنین روزهایی را تجربه کند، از مشکلی که برای دو‎ دوست خوب من در تیم ملی تکواندو پیش آمد خیلی ناراحت شدم. حضور در ترکیب تیم ملی باعث افتخار است، ولی دوست نداشتم این چنین به ترکیب تیم ملی برسم. به عنوان نفر جایگزین دانیال بزرگی برای حضور در رقابت های جهانی باکو انتخاب شدم و قطعاً بعد از کلهر و بزرگی سومین گزنیه بودم. حالا که این فرصت برای من فراهم شده است تمام تلاشم را می کنم عملکرد درخشانی داشته باشم و با عملکرد خوبم دل کلهر و بزرگی را شاد کنم.

وی ادامه داد: سطح مسابقات واقعاً بالا است، سال گذشته در رقابت های مکزیک این میدان بزرگ را در وزن ۶۳- کیلوگرم تجربه کردم. در این دوره شرایطی پیش آمد که با نظر کادر فنی باید در وزن ۶۸- کیلوگرم مبارزه کنم. وزن ۶۸- کیلوگرم، یک وزن المپیکی است که در رقابت های گرند اسلم ووشی تجربه مبارزه با برخی از بهترین های این وزن را دارم. کار سختی پیش رو دارو و به خوبی به شرایط فنی و آمادگی رقبا آشنا هستم. مطمئناً رویداد سختی در سال منتهی به المپیک پاریس در پیش است اما مدال اصلی ترین هدف من خواهد بود.

‎ملی پوش وزن ۶۸- کیلوگرم رقابت های جهانی باکو در خصوص تمرینات تیم ملی اظهار کرد: تمرینات پر فشاری را پشت سر گذاشتیم و اکنون در فاز ریکاوری هستیم. همه چیز طبق برنامه کادر فنی و به خوبی پیش می رود و همه از لحاظ بدنی برای مسابقات جهانی آماده هستند.

‎وی در پایان بیان کرد: پیش بینی کردن کار مشکلی است اما فکر می کنم نسبت به رقابت های جهانی مکزیک عملکرد بهتری داشته باشیم. دانیال بزرگی تکواندوکار بزرگی است و تمام تلاشم را می کنم تا جای خالی او در این مسابقات حس نشود و از طرفی با مدال به وطن برگردم.

به گزارش خبرنگار مهر، متین رضایی بعد از شرایطی که در وزن ۶۸- کیلوگرم تیم ملی برای دو تکواندوکار مطرح این وزن پیش آمد، از سوی کادر فنی مجوز حضور در مسابقات جهانی را بدست آورد.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/3/1
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: