برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
پس از وخیم شدن شرایط جسمی؛

انتقال رئیس فدراسیون جودو به بیمارستان/ تصاویر بستری میراسماعیلی

رئیس فدراسیون جودو به دلیل مشکلات جسمانی به بیمارستان منتقل شد و تحت مداوای پزشکان متخصص قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو روز جمعه بعد از پایان دومین سفر استانی خود به مشهد مقدس و استان خراسان شمالی در مسیر برگشت به تهران در هواپیما دچار سردرد شدید و درد قفسه سینه شد. این شرایط تا به امروز دوشنبه ادامه دارد و در نهایت پس از ناپایدار بودن شرایط جسمی با توصیه پزشکان به بیمارستان منتقل شد.

ایرج ملک محمدی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون جودو در گفتگو با خبرنگار مهر در این مورد گفت: در همان ابتدا فشار ایشان ۱۸ بود. برای کنترل داروهای سرپایی دادیم که متأسفانه به خاطر مشغله های کاری که ایشان دارند، توصیه ها ما برای حضور در بیمارستان را نادیدده گرفتند.

میراسماعیلی دربیمارستان بستری شد/ملک زاده: سطح هوشیاری پائین آمده


وی در ادامه افزود: امروز صبح با من تماس گرفتند که شرایط جالبی نداشت، درد قفسه سینه شدید و سر درد شدید مقداری هم افت سطح هوشیاری داشتند. همکاران زحمت کشیدند ایشان را به بیمارستان انتقال دادند. تا عصر دوشنبه که این گفتگو انجام می شود تحت نظر پزشکان متخصص قلب و مغز و اعصاب هستند. زمانی که نتایج آزمایشات، سی تی اسکن به خصوص آنزیم های قلب شان به دستمان برسد می توانیم درمان را آغاز کنیم.

دکتر ملک محمدی در پایان خاطرنشان کرد: از دوستان آقای میراسماعیلی می خواهیم که به بیمارستان نیایند. از ایشان هم خواهش کردیم تلفن همراه خود را خاموش کند تا به آرامش فکری برسند و همکاران پزشک هم بتوانند کار خودشان را بهتر انجام دهند. از مردم عزیز می خواهم برای ایشان دعا کنند.

میراسماعیلی دربیمارستان بستری شد/ملک زاده: سطح هوشیاری پائین آمده

منبع: مهر
تاریخ: 1402/3/2
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: