برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
نایب رئیس هیات تیراندازی مازندران خواستار شد؛

بانوان تیرانداز مازندرانی نیازمند سالن‌های تخصصی و استاندارد

ایسنا/مازندران نایب رئیس هیات تیراندازی مازندران گفت: بانوان تیرانداز شایسته داشتن سالن های تخصصی و استاندارد هستند تا بتوانند توانمندی و ...

ناهید شمسی با اشاره به اینکه نیمی از ورزشکاران تیرانداز را بانوان تشکیل می دهند بر ضرورت حمایت از زنان ورزشکار تاکید کرد.

وی با اعلام اینکه با حضور دکتر اسکندرنیا در راس هیات تیراندازی استان شاهد اتفاقات خوبی در این ورزش هستیم، نوید روزهای خوبی برای بانوان تیرانداز داد.

نایب رئیس هیات تیراندازی مازندران با گرامیداشت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س)، این ایام را به دختران مازندرانی تبریک گفت و افزود: استان مازندران دخترانِ توانمندی همچون هانیه رستمیان دارد که می توانند در عرصه های مختلف همچون ورزش بدرخشند.

نیاز بانوان تیرانداز مازندرانی، سالن های تخصصی و استاندارد است

شمسی خواستار حمایت اداره کل ورزش و جوانان از بانوان تیرانداز شد و تاکید کرد: متولیان ورزش می توانند با سرکشی و بازدید از امکانات تیراندازی، تنگناها را شناسایی و گام های اساسی تر بردارند.

وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی ساختمان جدید هیات تیراندازی، بیشتر در خدمت مربیان، داوران و ورزشکاران هستیم و تلاش می کنیم با تبادل نظر و هم اندیشی اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1402/3/2
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: