برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
پایان لیگ برتر دراگون‌بوت مردان؛

ملوان نداجا و ابر سفید انزلی قهرمان رده سنی آزاد و بزرگسال شدند

در پایان رقابت های لیگ برتر دراگون بوت مردان تیم های ملوان نداجا قهرمان رده سنی آزاد و ابر سفید انزلی قهرمان رده سنی بزرگسالان شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات لیگ برتر دراگون بوت آقایان بعدازظهر امروز با برگزاری مرحله چهارم ادامه پیدا کرد و قایقرانان در مسافت ۵۰۰ و ۲۰۰ متر رقابت کردند. در این دوره از رقابت ها تیم های سکان بوشهر، ملوان نداجا و ملوان انزلی در رده سنی آزاد و باشگاه های سکان تهران، سایپا، سکان بوشهر، ملوان انزلی، اژدهای سفید، ابر سفید انزلی و آینوس فر در رده بزرگسال حضور داشتند.

در دراگون بوت ۱۰۰۰ متر رده سنی آزاد مردان، ملوان نداجا با زمان ۴:۳۶.۷۷ دقیقه مدال طلا، ملوان انزلی با زمان ۴:۴۰.۵۵ دقیقه مدال نقره و سکان بوشهر با زمان ۴:۴۰.۶۹ دقیقه مدال برنز به دست آوردند. در دراگون بوت ۵۰۰ متر رده سنی بزرگسال ابر سفید انزلی با زمان ۲:۲۰.۸۴ دقیقه مقام اول، سکان تهران با زمان ۲:۲۲.۲۹ دقیقه مقام دوم و سکان بوشهر با زمان ۲:۲۵.۴۶ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در دراگون بوت ۲۰۰ متر رده سنی آزاد سکان بوشهر با زمان ۵۰.۱۹ ثانیه اول، ملوان انزلی با زمان ۵۰.۴۴ ثانیه دوم و ملوان نداجا با زمان ۵۱.۲۱ ثانیه سوم شدند. در دراگون بوت ۲۰۰ متر رده سنی بزرگسال ابر سفید انزلی با زمان ۵۲.۰۴ ثانیه مقام اول، سکان تهران با زمان ۵۳.۳۲ ثانیه مقام دوم و سکان بوشهر با زمان ۵۵.۰۰ ثانیه مقام سوم را به دست آوردند.

در پایان این دوره از مسابقات در رده سنی آزاد ملوان نداجا با ۳۵ امتیاز قهرمان شد، سکان بوشهر با ۲۶ امتیاز جایگاه دوم را به دست آورد و ملوان انزلی با ۱۹ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داد. در رده سنی بزرگسال نیز ابر سفید انزلی با ۵۴ امتیاز عنوان قهرمانی را به دست آورد، سکان تهران با ۴۲ امتیاز نائب قهرمان شد و سکان بوشهر با ۳۶ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/3/3
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: