برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
علی دوستی مهر:

هدف فوتبال پایه تیم ملی بزرگسالان ایران است/افغانستان قدرتمند بود

سرمربی تیم فوتبال اعزامی به مسابقات کافا گفت: تیم ملی بزرگسالان ویترین ملی محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی دوستی مهر پس از پیروزی چهار بر یک جوانان زیر ۲۰ سال ایران مقابل افغانستان در تورنمنت کافا گفت: ابتدا باید به تیم خوب افغانستان خسته نباشید بگویم. آنها تیمی قدرتمند هستند و با ۱۰ نفره شدن هم شور گلزنی داشتند. تیم افغانستان برای ما محترم بود و توانستیم این تیم قوی را شکست دهیم.

سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال اعزامی به تورنمنت کافا در تاجیکستان تصریح کرد: بازیکنان تیم با توجه به صحبت و کارهایی که در دو روز گذشته انجام دادیم خیلی خوب عمل کردند. تاکتیک های خود را بر اساس شیوه فنی افغانستان پیاده کردیم که خوشبختانه با عملکرد ایده آل بازیکنان تیم ملی ایران همراه بود.

او در پاسخ به اینکه چه هدفی در تیم های پایه جاری است ادامه داد: در فوتبال پایه ایران تیم پشت تیم است. نونهالان برای حضور حرفه ای در رده نوجوانان بازی می کند و رشد پیدا می کند. نوجوانان هم برای قدرت نمایی در جوانان. این روند تا تیم ملی بزرگسالان که ویترین فوتبال ملی کشورمان است ادامه دارد. ما می خواهیم تیم ملی بزرگسالان ایران همچنان در بین بهترین ها باشد و توان فنی بالایی داشته باشد. هدف تیم های پایه فوتبال ملی بزرگسالان است.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/3/4
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: