برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آنچلوتی نخستین خرید تابستانی رئال را اعلام کرد

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید بعد از پیروزی ۲ بر یک برابر رایو وایکانو از نخستین خرید تابستانی تیمش خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید در هفته سی و ششم رقابت های لالیگا توانست با نتیجه ۲ بر یک برابر رایو وایکانو به پیروزی دست پیدا کند. رئال مادرید با پیروزی که در این بازی به دست آورد و با توجه به تساوی اتلتیکو مادرید دوباره به رده دوم جدول رده بندی برگشت.

کارلو آنچلوتی بعد از بازی از نخستین خرید تابستانی تیمش خبر داد. این مربی ایتالیایی گفت: فران گارسیا فصل بعد با ما خواهد بود. او انرژی بسیار بالایی دارد و در  کار کردن با توپ بسیار خوب است. گارسیا بازیکن خوبی است و می تواند به ما کمک کند.

گارسیای ۲۳ ساله بازیکن رئال مادرید بود که در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به صورت قرضی راهی رایو وایکانو شد و بعد از آن قرارداد او قطعی شد. رئال توانست از بند بازگشت این بازیکن استفاده کند و تنها با ۵ میلیون یورو او را دوباره به تیم برگرداند.

آنچلوتی درباره وضعیت وینیسیوس نیز گفت: حال وینیسیوس خوب است. در این روزها به خوبی از او حمایت شد. هم تیمی های وینیسیوس به او بسیار نزدیک هستند و رودریگو هم بعد از گلزنی به او اشاره کرد. انتظار دارم که چنین رفتارهایی دیگر تکرار نشود. به خوبی در این زمینه اطلاع رسانی شد و امیدوار هستیم که دیگر با چنین رفتارهای مواجه نشویم.

سرمربی رئال مادرید درباره وضعیت بنزما هم گفت: او کمی احساس درد داشت اما چیز خاصی نبود و به بازی ادامه داد. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1402/3/4
موضوع: ورزش جهان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: