برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
سرپرست ورزش و جوانان مازندران:

۱۷۵ هزار ورزشکار در مازندران سازمان یافته اند

ساری- سرپرست ورزش و جوانان مازندران با اشاره به افزایش شمار ورزشکاران سازمان یافته استان تعداد آن را ۱۷۵ هزار نفر اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عادل عالیشان ظهر یکشنبه در مجمع سالانه هیئت جانبازان و معلولان استان مازندران اظهار داشت: ورزش استان مازندران همیشه و در همه رویدادها، مانند نگین درخشانی می درخشد.

عالیشان از افزایش ورزشکاران سازمان یافته در مازندران گفت و افزود: در پایان سال ۱۴۰۱ آمار تعداد ورزشکاران آماتور و حرفه ای ما به ۱۷۵ هزار نفر رسیده است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران بیان داشت: ورزش استان مازندران برندی است که در کل کشور یکی از مواردی است که مازندران را به نام ورزش و قهرمانانش می شناسند.

وی با بیان اینکه ۱۴۰ تیم ورزشی در استان مازندران در سطح کشور فعال هستند، گفت: امسال باشگاه نساجی و باشگاه کاله در مسابقات آسیایی حضور خواهند داشت.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران در این جلسه ضمن تقدیر از بنیاد شهید و بهزیستی، اظهار داشت: اهمیت این هیأت بر ما پوشیده نیست و ما هم در تأمین امکانات و تجهیزات به این هیأت کمک خواهیم کرد.

عالیشان با اشاره به اینکه، اماکنی که در سطح استان مختص جانبازان معلولین است در اختیار این هیأت قرار خواهیم داد، افزود: امسال مسابقات آسیایی هانگژو را در پیش داریم که سعی می کنیم در بحث معیشتی و تشویقی اقدام کنیم و مطمئن هستیم ورزشکاران ما در این مسابقات نیز دست پر بر خواهند گشت.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/3/28
موضوع: معلولان
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: