برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان:

نام فدراسیون «جانبازان و معلولان» تغییر می کند

ساری- رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان گفت: دنبال تغییر نام این فدراسیون هستیم زیرا کلمه معلولان بار منفی دارد و باید نام آن را به ...

به گزارش خبرنگار مهر، شروین اسبقیان ظهر یکشنبه در مجمع عمومی هیئت جانبازان و معلولان اظهار داشت: استان مازندران در ابعاد و حوزه های مختلف وزنه ای سنگین در سطح کشور به شمار می رود.

وی افزود: ما دلاور مردی های لشکر ۲۵ ویژه عملیاتی و خط شکن مازندران را در ۸ سال دفاع مقدس به وضوح افتخار آفرینی هایش را دیدیم و شنیدیم و مازندران وزنه ای سنگین در همه حوزه ها به شمار می رود. مازندران همیشه و در همه رشته ها حرف زیادی برای گفتن دارد.

اسبقیان بیان داشت: ورزشکاران مازندرانی در تیم های ملی جانبازان و معلولین جزو بهترین ها هستند. در بخش مربیگری نیز ما شاهد و ناظر هستیم که بهترین مربیان و کارشناسان این بخش در استان مازندران حضور دارند.

وی ضمن تقدیر از همدلی و همراهی و حمایت اداره کل ورزش و جوانان مازندران از ورزش جانبازان و معلولین، افزود: امروز جوانان ما باید این مدیران جهادی را الگوی خودشان قرار دهند.

اسبقیان از ظرفیت بالای ورزش جانبازان معلولین مازندران گفت و بیان داشت: داشته های مازندران برای ورزش جانبازان و معلولین، بسیار پربار بوده که از همه عزیزان تشکر می کنم.

رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان داشت: استان مازندران همیشه برترین بوده و در سال گذشته نیز به عنوان هیئت برتر در سطح کشور انتخاب شده بودند.

وی تاکید کرد: کلیه دستگاه های اجرایی وظیفه دارند از ورزش جانبازان و معلولین حمایت کنند. این موضوع لازم الاجرا است که دستگاه های اجرایی اماکن ورزشی خودشان را رایگان در اختیار ورزشکاران جانبازان و معلولین قرار دهند.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: به دنبال تغییر نام فدراسیون هستیم. کلمه معلولان بار منفی دارد و به دنبال این هستیم نام فدراسیون را به نام «جانبازان و توان یابان» تغییر دهیم. ورزشکاران ما توانمند هستند و درخشش این عزیزان در میادین بین المللی ارزشمند است و نباید به این عزیزان ناتوان بگوییم، اینها ورزشکاران توانمند هستند.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/3/28
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: