برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رقبای سه کاراته کای ایران در مسابقات سوئیس مشخص شدند

با انجام آیین قرعه کشی رقابتهای کاراته بازل سوئیس نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات بین المللی سوئیس در شرایطی طی روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه در شهر بازل برگزار می شود که با تصمیم کاد رفنی تیم ملی کاراته مردان ایران بهمن عسگری، سجاد گنج زاده و مهدی خدابخشی سه تن از اعضای تیم اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو، در این رقابت ها حضور دارند.

در وزن ۷۵- بهمن عسگری در گام نخست مقابل کاراته کا کشور آلمان به میدان خواهد رفت و در صورت پیروزی به مصاف نمایند کشور میزبان خواهد رفت، در این وزن ۲۳ کاراته کا حضور دارند.

مهدی خدابخشی در وزن ۸۴- که ۲۰ کاراته کا حضور دارند بعد از یک دور استراحت مقابل حریف ایتالیایی خود روی تاتامی می رود. سجاد گنج زاده نیز در جدول ۱۶ نفره وزن ۸۴+ به مصاف کاراته کا الجزایری می رود.

سه نماینده ایران در وزن آزاد نیز حضور خواهند داشت سجاد گنج زاده ابتدا مقابل کاراته کا کشور ترکیه روی تاتامی خواهد رفت و در صورت پیروزی به مصاف حریف فرانسوی می رود. مهدی خدابخشی نیز در صورت پیروزی برابر نماینده ای از کشور میزبان، در دومین مبارزه خود مقابل کاراته کا گرجستانی به میدان خواهد رفت. بهمن عسگری پس از استراحت در گام نخست، به مصاف کاراته کا آذربایجانی می رود.

گفتنی است علیرضا کتیرایی مربی تیم ملی ملی هدایت ملی پوشان کاراته کشورمان را در این مسابقات بر عهده دارد.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/6/25
موضوع: رزمی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: