برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
حقدادی:

حداقل پرداختی فدراسیون به مدال‌آوران هانگژو ۱۰۰ میلیون است

رئیس فدراسیون ژیمناستیک از پرداخت جوایز ۱۰۰ میلیون تومانی به مدال آوران هانگژو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عابد حقدادی در نشست خبری قبل از اعزام به بازی های آسیایی هانگژو اظهار کرد: امیدواریم با تلاش ها و برنامه ریزی هایی که انجام شده موفقیت حاصل شود. انتخابی های تیم ملی از بهمن سال قبل شروع شد و بعد هم ورزشکاران در تورنمنت های مختلف شرکت کردند. در جام های جهانی قطر، آلمان و.. ارزیابی خوبی از قهرمانان داشتیم. در نهایت انتخابی درون اردویی انجام شد و چهار نفر به بازی های آسیایی هانگژو به همراه دو مربی اعزام می شوند و امیدواریم بهترین نتایج را رقم بزنند.

وی در خصوص لایسنس خسرونژاد و آخرین وضعیت اعزام او گفت: پیگیری ها انجام شد است. در بحث تمدید لایسنس ها نیاز به اصلاحاتی بوده و در روزهای آتی و شاید امروز در سایت فدراسیون جهانی رؤیت شود. از روز اول در جلسات مختلف اعلام کردیم که همه تیم ها با ۵ ورزشکار اعزام می شوند تلاش زیادی هم کردیم اما همین حواشی و اینکه برخی از ورزشکاران لایسنس نداشتند مانع از چانه زنی ما شد.

وی افزود: عدم اطمینان از امکان اعزام اول برای خود فدراسیون سبب شد قدرت چانه زنی کم شود. دوستان کمیته هم قول دادند اما چیزی که در ستاد عالی تصویب شده بود چهار نفر بود. کاروان کیفی هم قرار است کیفی باشد و در نهایت با همه پیگیری ها منتج به ۴ ورزشکار شد. قرار بود سه همراه با تیم اعزام شود اما من از حدود یک ماه قبل اعلام کردم که من به هانگژو نمی روم تا یک مربی بیشتر اعزام شود تا به صلاح کشور باشد. متأسفانه برای جایگزینی مربی هم اقدامی نشد. من انتظار داشتم به جای من یک مربی اعزام شود که نشد و ما هم برای همه کاروان آرزوی موفقیت داریم. اگر ۵ نفر اعزام می شدند و تیم کامل بود در نهایت رتبه تیمی را ارزیابی می کردیم اما اکنون هر رتبه ای کسب شود ملاک نیست.

حقدادی در مورد اعزام داوران گفت: ما چهار داور در این مسابقات داریم. سه داور در بخش مردان و یک نفر در بخش زنان خواهیم داشت. چون دعوت از سوی آسیا است هزینه برعهده میزبان است و هماهنگی ها با ما است. در حقیقت می توانیم بگوییم ما ۱۰ نماینده در بازی های آسیایی داریم.

حقدادی همچنین در مورد پاداش فدراسیون برای بازی های آسیایی گفت: جوایزی را وزارت و کمیته در نظر می گیرد جای خود است. ما مصوب داریم که اگر فینالیست شوند مبلغی در نظر گرفته خواهد شد و اگر به مدال برسد کف جایزه ۱۰۰ میلیون است که خود فدراسیون پرداخت خواهد کرد.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/6/27
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: