برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
با حضور مسئولین شورای المپیک آسیا و ستاد؛

برگزاری نشست سرپرستان کاروان‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو

نشست سرپرستان کاروان های اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ با حضور مسئولین شورای المپیک آسیا و دست اندرکاران ستاد برگزاری و همچنین کلیه ...

به گزارش خبرگزاری مهر، نوزدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۹ هانگژو از یک مهر ماه جاری با برپایی مراسم افتتاحیه رسماً در حالی برگزار خواهد شد که رشته های مختلف کاروانهای اعزامی از کشورهای قاره کهن به ترتیب در حال ورود و اسکان در دهکده بازی ها هستند.

با توجه به حضور اکثر کشورهای شرکت کننده در دهکده بازی ها و نزدیک شدن به مسابقات پیش از افتتاحیه، ستاد برگزاری بازی ها اقدام به برپایی نشست های منظم با سرپرستان کاروان کشورهای شرکت کننده می کند که مناف هاشمی سرپرست کاروان ورزشی اعزامی کشورمان نیز صبح امروز در این نشست توجیهی و هماهنگی حضور یافت.

در این نشست که فرید فتاحیان معاون کاروان نیز حضور داشت، بحث افزایش ساعت کاری و منوی غذایی رستوران، افزایش ساعت کاری وسایل حمل و نقل داخل دهکده، ترتیب برپایی مراسم اهتزار پرچم، شبانه روزی شدن بخش سرویس تأیید کارتهای شناسایی و.... مطرح شد و سرپرستان نیز مشکلات و توصیه های خود را به مسئولین ستاد برگزاری اعلام کردند.

این نشست ها تا پایان بازی ها بصورت منظم برگزار می شود تا موارد و مشکلات تیم های کشورهای مختلف طرح و نسبت به رفع آن اقدام لازم صورت گیرد.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/6/27
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: