برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
بازی های آسیایی ۲۰۲۲- هانگژو

کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی ایران راه‌اندازی شد

فدراسیون پزشکی ورزشی در راستای حفظ و ارتقای سلامت اعضای کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی، کلینیک اختصاصی ویژه آنها را در دهکده بازی ...

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، سید اشکان اردیبهشت دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با اعلام این خبر افزود: پوشش پزشکی اردوهای ملی، ارائه مشاوره آنتی دوپینگ، ارائه مشاوره و تکمیل فرم های ورزشکاران در برنامه« ادل» آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) به عنوان یکی از الزامات شرکت در بازی ها، ارائه مشاوره های تغذیه و روانشناسی ورزشی، معاینات تخصصی و فوق تخصصی اعضای کاروان اعزامی به هانگژو، پیگیری درمان ورزشکاران و ارائه بسته های آموزشی سلامت و پزشکی ورزشی از جمله اقداماتی بود که فدراسیون پزشکی ورزشی در هفته ها و ماه های گذشته در راه آماده سازی کاروان اعزامی ورزش کشورمان انجام داد.

اردیبهشت افزود: در این راستا تجهیزات پزشکی و اقلام دارویی مورد نیاز کاروان نیز در تهران تهیه و تدارک دیده شد و به محل بازی ها ارسال گردید.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: به منظور ارامش خاطر ورزشکاران کشورمان همچون ادوار گذشته ، کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در دهکده بازی ها برپا شد و به تدریج همکاران ما به سرپرستی ریاست فدراسیون در این کلینیک مستقر شده و به صورت شبانه روزی به ارائه خدمت به اعضای کاروان خواهند پرداخت.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/6/28
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: