برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ - هانگژو

دیدار سرپرست کاروان ورزش ایران با کادر والیبال و فوتبال

مناف هاشمی سرپرست کاروان ورزش ایران در بازی های آسیایی و دیگر اعضای این کادر با حضور در محل تمرین ملی پوشان والیبال و فوتبال با کادر سرپرستی ...

به گزارش خبرگزاری مهر، در آستانه آغاز رسمی نوزدهمین دوره بازی های آسیایی در هانگژو چین، سید مناف هاشمی دبیر کل کمیته و سرپرست کاروان اعزامی کشورمان با حضور در محل اسکان و تمرینات تیم های ملی والیبال و فوتبال، با کادر فنی و سرپرست این دو تیم دیدار و گفتگو کرد.

وضعیت تمرینات، آمادگی ملی پوشان، قرعه کشی و مشکلات و کمبودها از مهمترین موارد مطرح شده در این دیدارها بود.

هاشمی ضمن آرزوی موفقیت برای ملی پوشان کشورمان در بازی های آسیایی از سرپرستان تیم ها خواست تا ضمن نظارت دقیق بر روند آماده سازی ملی پوشان، پیگیری نشست های فنی و تخصصی رشته خود باشند تا از آخرین اخبار و تغییر و تحولات و قوانین مربوط به رشته خود در بازی ها با خبر شوند.

ضمنا تاکید شد که سرپرستان رشته های مختلف موارد مورد نیاز، کمبودها و مشکلات را به دفتر کادر سرپرستی مستقر در دهکده و معاونین کاروان انتقال دهند تا هر چه سریع تر نسبت یه تامین و رفع آنها اقدام شود.

در دیدار با کادر فوتبال، هاشمی، سجادی، علی رغبتی با فرقانیان و عنایتی دیدار کردند و در دیدار با والیبالیست ها نیز عطایی، کارخانه ، طلوع کیان و بیرانوند حضور داشتند.

منبع: مهر
تاریخ: 1402/6/28
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: