برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاپیتان والیبال لهستان انتخابی المپیک را از دست داد؟

کاپیتان والیبال لهستان می گوید که دوست ندارد رقابت های قهرمانی اروپا آخرین بازی او در تیم ملی والیبال لهستان باشد.

به گزارش ایسنا، در جریان فینال مسابقات والیبال قهرمانی اروپا، دو تیم لهستان و ایتالیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر صفر لهستان همراه بود. ایتالیا که در خانه خود مقابل لهستان قرار گرفته بود با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب لهستان شد تا شاگردان نیکولا گربیچ قهرمان رقابت های اروپایی شوند.

بارتوش کورک کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان پس از کسب مدال طلای قهرمانی اروپا توسط تیمش گفت: امیدوارم این آخرین حضور من در تیم ملی نبوده باشد و بتوانم دوباره با این پیراهن بازی کنم.

کورک در سه بازی اخیر قهرمانی اروپا برای تیمش بازی نکرد زیرا قبل از بازی یک چهارم نهایی مقابل صربستان  احساس درد در ناحیه ران خود داشت که اوایل این فصل او را آزار می داد. او در گفت و گو با رسانه ها پس از فینال اعتراف کرد که نمی داند آینده دوران حرفه ای اش در تیم ملی چگونه خواهد بود.

کورک گفت: بازیکنان این مدال را برای من به دست آوردند و سعی کردم تا جایی که می توانستم از آنها حمایت کنم. امیدوارم این آخرین حضور من در این تیم نباشد و بتوانم دوباره با پیراهن تیم ملی بازی کنم.

کادر فنی و خود این بازیکن هنوز دقیقا نمی دانند منشاء مشکل سلامتی او چیست. وی پس از بازگشت به لهستان تحت معاینه کامل قرار خواهد گرفت. حضور او در مسابقات انتخابی المپیک هنوز قطعی نیست و شاید این بازیکن رقابت های انتخابی را از دست بدهد.

کورک خاطرنشان کرد که هنوز نمی خواهد به دوران حرفه ای خود پایان دهد اما می داند که برای بازی در تیم ملی باید در سطح بسیار بالایی ظاهر شود. 

او گفت: ما تیم قهرمانی داریم که ورود به آن بسیار بسیار سخت خواهد بود. تیم ملی باید از قوی ترین بازیکنان موجود  تشکیل شود و مربی مطمئنا اینگونه تفکر خواهد کرد.

کاپیتان تیم ملی لهستان گفت:  شرایط باید بگونه ای باشد که به فرد باتوجه به شایستگی هایش اعتبار داده شود. برای رسیدن به موفقیت عالی، باید بهترین بازی خود را  انجام دهید. بازیکنان تیم لهستان موفق به انجام این کار شدند و من برای آنها احترام زیادی قائل هستم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1402/6/28
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: