برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

انتقاد شدید سرمربی الهلال از تیم ازبکستانی و داور اماراتی

سرمربی پرتغالی الهلال پس از توقف برابر نوبهار به انتقاد شدید از سبک بازی حریف و داور مسابقه پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از الریاضیه، در یکی از حساس ترین بازی های هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا الهلال، فینالیست دور قبل، در ریاض از نوبهار پذیرایی کرد. الهلال در این بازی خانگی که ستاره های سرشناس خود از جمله نیمار را هم در ترکیب اصلی اش داشت به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا نکرد.

در این بازی نماینده ازبکستان تا دقایق پایانی با یک گل پیش بود که در نهایت الهلال در دقیقه ۱۰۰ گل تساوی را توسط البلیهی به ثمر رساند تا این بازی برنده ای نداشته باشد.

ژسوس در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی سختی بود البته اگر بشود نام آن را بازی گذاشت؛ چرا که بارها به خاطر اتلاف وقت متوقف شد. سبک بازی حریف عجیب بود. دو - سه بازیکن حریف به یکباره به زمین می افتادند تا بازی را از جریان بیندازند. عادت به چنین بازی های ندارم.

سرمربی پرتغالی الهلال ادامه داد: با وجود تساوی نگران نیستم؛ چرا که این بازی نخست بود. در ۳۵ سالی که مربی ام چنین بازی ای را تجربه نکرده بودم. تقریبا هر پنج دقیقه یک بار بازی به خاطر زمین افتادن بازیکنان حریف متوقف می شد.

او در پایان درباره داوری گفت: برابر تیمی بازی کردیم که نمی خواست فوتبال بازی کند. مسئله دفاع کردن نیست. آنها ضد فوتبال بازی کردند و داور هم به آنها کمک کرد. سنگربان حریف بارها بازی را از جریان انداخت و داور هم تماشاگر بود. داور هم در سطح حریف ما بود. البته باید این را هم بگویم که بعضی از بازیکنان ما سلمان فرج و سعود عبدالحمید نتوانستند انتظارها را برآورده کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1402/6/28
موضوع: ورزش جهان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: