برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تن‌هاخ نباید تا این حد در نقل‌وانتقالات دخالت می‌کرد

مدافع سال های گذشته منچستریونایتد تن هاخ و تیمش را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش ایسنا، منچستریونایتد شنبه شب در اولدترافورد در نمایشی ضعیف و دور از انتظار مقابل برایتون متحمل شکست سنگینی شد.

گری نویل، مدافع سال های گذشته منچستریونایتد، پس از بازی تن هاخ و تیمش را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

او در مصاحبه ای با اسکای اسپرت گفت: «در هیچ لحظه ای فکر نمی کردم که این تیم با خریدهای جدیدش بتواند منچسترسیتی و آرسنال را به چالش بکشد. برای مثال آنها به خریدی مثل هری کین یا دکلان رایس نیاز داشتند. آنها پولی برای این نوع خریدها نداشتند و در حال حاضر خیلی خوب نیستند.»

نویل ادامه داد: «هیچ طرفدار عاقلی از منچستریونایتد وجود ندارد که من بشناسم و از اریک تن هاخ عصبانی نباشد. آنچه آنها واقعاً می خواهند تغییر مالکیت، ثبات و گروهی از بازیکنان متعهد است و فکر نمی کنم بازیکنان متعهد نباشند. فقط نگران این هستم که آیا آنها واقعا خوب هستند. این نگرانی من است.»

مدافع تیم رویایی یونایتدها در دوران سر آلکس فرگوسن افزود: «متاسفانه منچستریونایتد در این پنجره نقل و انتقالاتی دوباره به سرمربی اجازه داد تا روی خریدها تاثیر بگذارد و این دخالت بیش از حد تن هاخ درباره این مسئله باعث نگرانی من است. آنها هیچ قدرتی برای رسیدن به اوج ندارند.»

شیاطین سرخ در هفته های اخیر عملکرد خوبی نداشته اند و شکست های پی در پی این تیم و رفتار تن هاخ با بازیکنان از جمله سانچو باعث شده است موقعیت این سرمربی هلندی در خطر قرار بگیرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1402/6/28
موضوع: ورزش جهان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: