برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آغاز گفت‌وگوها میان ناگلزمان و فدراسیون فوتبال آلمان

فدراسیون فوتبال آلمان گفت وگوها با یولیان ناگلزمان برای جانشینی هانسی فلیک را آغاز کرد. نخستین دور گفت وگوها برگزار شده و چنان که پیداست اختلاف ...

به گزارش ایسنا، یولیان ناگلزمان ۲۳ مارس گذشته از هدایت بایرن مونیخ برکنار شد. اکنون این مربی ۳۶ ساله شش ماه بعد آن برکناری ناگهانی یکی از اصلی ترین گزینه های نشستن روی نیمکت تیم ملی آلمان است و همانند سال ۲۰۲۱ می تواند جای فلیک را بگیرد. او در بایرن هم پس از هانسی فلیک روی نیمکت باواریایی ها نشسته بود.

بایرنی ها آن زمان ۲۵ میلیون یورو به حساب لایپزیگ واریز کرده بودند تا بتوانند مربی مورد نظرشان را با قراردادی پنج ساله به آلیانس آره نا ببرند.

از آنجا که ناگلزمان همچنان با بایرن مونیخ قرارداد دارد، کارفرمای جدید او باید ده میلیون یورو به حساب تیم سابقش واریز کند. از آنجا که فدراسیون فوتبال آلمان از نظر مالی به شدت تحت فشار است، بایرن از دریافت این رقم چشم خواهد پوشید.

نخستین گفت وگوها میان دو طرف برگزار شده ولی ناگلزمان همچنان مردد است. یک مساله مورد اختلاف، رقم دستمزد پیشنهادی فدراسیون فوتبال آلمان است که چهار میلیون یورو در سال در نظر گرفته شده ولی ناگلزمان تقریبا سالی هفت میلیون یورو از بایرن دستمزد دریافت می کند.

بر اساس اطلاعاتی که کیکر به دست آورده است، نماینده ناگلزمان در رایزنی با پرافتخارترین باشگاه فوتبال آلمان به دنبال یافتن راهی برای جبران این اختلاف است ولی بایرنی ها در این باره سرسختی نشان داده و از خواسته شان کوتاه نمی آیند. سران بایرن این موضوع را مساله فدراسیون فوتبال آلمان می دانند و نه خودشان.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1402/6/28
موضوع: ورزش جهان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: