برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

به دلیل عدم همکاری سفارت هلند؛ والیبال نشسته ایران به تورنمنت «آسن» نمی‌رود

تهران- ایرنا- تیم پرافتخار والیبال نشسته مردان ایران که قرار بود امشب (دوشنبه) برای حضور در تورنمنت بین المللی «آسن» راهی کشور هلند شود، ...

به گزارش عصر دوشنبه ایرنا، قرار بود تیم ملی والیبال نشسته پیش از حضور در بازی های پارالمپیک پاریس و به منظور آماده سازی بیشتر، در تورنمنت بین المللی «آسن» هلند شرکت کند.

بر این اساس مقرر شده بود تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان امشب راهی تورنمنت هلند شود و باوجود داشتن دعوتنامه رسمی از میزبان و ثبت نام در سایت رسمی مسابقات و اقدامات به موقع از سوی فدراسیون برای ثبت نام، تیم کشورمان که سال هاست رنک نخست دنیا را در اختیار دارد، به دلیل عدم همکاری سفارتخانه هلند در صدور روادید از حضور در این تورنمنت مهم بازماند.

تیم های حاضر در پارالمپیک پاریس، در این تورنمنت با هم دیدار می کنند. قرار بود تیم های ایران، برزیل، اوکراین، قزاقستان، فرانسه، ایتالیا، مصر، آلمان، هلند و آمریکا به مدت پنج روز با یکدیگر روبه رو شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران چند روز پیش درباره حضور در این تورنمنت گفته بود: این بهترین تورنمنتی است که می توانستیم شرکت کنیم و این باعث خوشحالی من سرمربی است که فرصت دارم پیش از پارالمپیک اهداف و برنامه هایی که دارم را در این تورنمنت پیاده کنم.

منبع: ایرنا
تاریخ: 1403/4/12
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: