برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نعمت‌زاده: به قرعه توجهی ندارم/ مدال طلای المپیک را می‌خواهم

تهران- ایرنا- بانوی المپیکی تکواندو ایران، گفت: می خواهم در بازی های المپیک پاریس به موفقیت برسم و به قرعه کشی توجهی ندارم.

به گزارش ایرنا، مبینا نعمت زاده روز سه شنبه در حاشیه بازدید کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تکواندو، اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و قطعا تا زمان آغاز مسابقات تکواندو در المپیک، به آمادگی کامل می رسیم.

وی افزود: تلاش می کنم از لحاظ روح و روانی هم در بهترین شرایط باشم. از نفراتی که سابقه حضور در المپیک دارند نیز کمک گرفته ام و همه آنها معتقد بودند که باید از لحاظ روانی نیز در بهترین وضعیت باشم.

بانوی المپیکی تکواندو ایران، بیان کرد: رقیبان بسیار سختی در المپیک دارم، اما ورزشکاری که می خواهد به موفقیت برسد، توجهی به قرعه کشی ندارد. من مدال طلای المپیک پاریس را می خواهم.

وی گفت: باید در ابتدا همان نعمت زاده مسابقات همیشگی باشم و از مبارزات لذت ببرم. از مسئولان ممنونم که از ما حمایت کرده اند و تلاش می کنیم جواب این حمایت ها را بدهیم.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان نیز در ادامه بازدید از اردوی تیم های المپیکی، با حضور در فدراسیون تکواندو با مسئولان این فدراسیون و مربیان تیم ملی و هوگوپوشان المپیکی و پارالمپیکی به صحبت پرداخت.

مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان و علیرضا پسندیده مدیرکل حوزه وزارتی در این بازدید، وزیر ورزش و جوانان را همراهی کردند.

منبع: ایرنا
تاریخ: 1403/4/19
موضوع: رزمی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: