برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
اعزام به پاریس از برلین؛

پیگیری تمرینات تنها شناگر المپیکی ایران در آلمان

سامیار عبدلی که سهمیه اعطایی فدراسیون جهانی شنا برای حضور در بازی های المپیک را از آن خود کرده است تا زمان این بازی ها در آلمان پیگیری تمریناتش ...

به گزارش خبرنگار مهر، سهمیه یونیورسالیتی فدراسیون جهانی شنا بر اساس رکوردی که سامیار عبدلی دو ماه پیش در ماده ۱۰۰ متر آزاد ثبت کرد، به وی اختصاص پیدا کرد.

این شناگر ایران که در آلمان پیگیری فعالیت های ورزشی خود است، اردیبهشت در جریان رقابت های قهرمانی این کشور رکورد ۰۰:۵۰.۳۴ را به ثبت رساند. با ثبت این رکورد، عبدلی امتیاز شنا (فینا پوینت) بالاتری نسبت به مهرشاد افقری و علی جعفری، دو ملی پوش دیگر شنا ایران که کاندیدای کسب سهمیه اعطایی فدراسیون جهان بودند، به دست آورد و اینگونه این سهمیه را از آن خود کرد.

سامیار عبدلی ملی پوش شنا ایران است که از سال های پیش در آلمان تمرینات خود را دنبال می کند. وی تا زمان بازی های المپیک نیز در برلین زیر نظر مربی تخصصی خود از مجارستان تمرین می کند. 

برخلاف دیگر ورزشکاران کاروان ورزش ایران در بازی های المپیک، سامیار عبدلی از برلین به پاریس اعزام می شود و آنجا به دیگر اعضای دیگر کاروان ایران در دهکده ورزشکاران ملحق می شود.

منبع: مهر
تاریخ: 1403/4/20
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: