برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سنگ تمام استفن کری برای لبران جیمز

اسطوره تیم گلدن استیت به تمجید از لبران جیمز پرداخت.

به گزارش ایسنا، ترکیب رویایی استفن کری و لبران جیمز در یک تیم، جزو آرزوهای بزرگ اهالی بسکتبال بود که قرار است برای اولین بار در المپیک ۲۰۲۴ پاریس شاهدش باشند. کری و جیمز با تیم ملی آمریکا در المپیک پاریس حضور خواهند داشت.

استفن کری در آخرین صحبت هایش به تمجید از لبران جیمز پرداخت و درباره همبازی شدن با او گفت: هم تیمی شدن من و لبران جیمز فراتر از واقعیت است. اینکه با او همبازی شوم افتخار بزرگی است. شما با او می توانید جنگندگی زیادی را در دفاع و حمله تجربه کنید.

او ادامه داد: دیدن او، تمرین ها و تلاش های زیادش برای موفقیت، نحوه تمریناتش و حتی صحبت کردنش در تمرینات اتفاقی است که تا کنون تجربه شان را نداشتم و برایم ارزشمند است. همه ما می دانیم که او چه کارهایی می تواند انجام دهد.

اسطوره تیم گلدن استیت در ادامه تمجیدش از لبران جیمز تاکید کرد: همبازی شدن ما اتفاقی باورنکردنی است و بی صبرانه منتظرم ببینم چگونه یکدیگر را در مسابقات تکمیل می کنیم. ما می توانیم با همکاری هم به تیم ملی آمریکا کمک کنیم.

کری افزود: جیمز همواره رقیب بزرگی برای من است و دوستان خوبی نیز برای یکدیگر هستیم. او با درخشش خود سطح بسکتبال را بالاتر برده و من به عنوان یک رقیب و دوست، همواره احترام او را در زمین و به عنوان هم تیمی حفظ می کنم. ما الان در یک تیم هستیم و سعی داریم یکدیگر را کاملا درک کنیم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1403/4/20
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: