برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ناهید کیانی: هیچ حریفی را دست کم نمی گیرم

تکواندوکار المپیکی ایران گفت: قرعه خود در المپیک را می دانم و هیچ حریفی را دست کم نمی گیرم.

ناهید کیانی در گفت وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت خود به منظور حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس، اظهار کرد: شرایط خوبی را پشت سر می گذارم و تمرینات خوبی دارم و امیدوار هستیم با صد در صد آمادگی در المپیک پاریس حاضر شویم؛ در حال حاضر در اوج نیستیم و وزنه ۹۵ درصد می زنیم و نباید در اوج خود هم قرار داشته باشیم اما هر روز ۱۰ درصد به پیک نزدیک می شویم و در آستانه المپیک در آمادگی صد در صد قرار خواهیم داشت.

وی درباره حریفان اصلی خود در المپیک ۲۰۲۴، بیان کرد: حریفان اصلی من از انگلیس، کیمیا علیزاده از بلغارستان، حریفی از چین که رنکینگ اول را دارد،  هستند. در وزن من اکثرا مدال آوران جهان و المپیک هستند و هیچ کس را دست کم نمی گیرم و قرعه خودم را می دانم و حریفان را آنالیز کرده ام و شرایط خوبی دارم. 

تکواندوکار المپیکی ایران با اشاره به اینکه هدفم این است که بهترین خودم باشم و نه بیشتر و نه کمتر، عنوان کرد: فکر می کنم همین که خودم باشم برای کسب مدال المپیک کافی است.

کیانی در خصوص توقع از مسئولان در آستانه المپیک پاریس، اظهار کرد: هر چقدر به المپیک نزدیک می شویم، نیازمند آرامش روانی بیشتری هستیم که این موضوع با حمایت مسئولان صورت می گیرد تا هیچ دغدغه ای به جز تمرین و مسابقه نداشته باشیم.

وی در مورد فضای تیم ملی نیز، خاطرنشان کرد: جو خوبی داریم و همگی همدل هستیم.

تکواندوکار المپیکی ایران با اشاره به اینکه از مردم می خواهم در این مسیر دعا کنند، اظهار کرد: به انرژی مثبت آن ها نیاز داریم و من تا پای جان برای خوشحالی مردم می جنگم و امیدوارم در این مسیر ما را همراهی کنند.

کیانی در پاسخ به اینکه آیا شاهد کسب مدال طلای المپیک از سوی وی خواهیم بود؟ ​​​​گفت: حتما.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1403/4/20
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: