برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

درخواست مشکات الزهرا صفی برای ارتقای رنکینگ دختران تنیس‌باز با گرفتن میزبانی

ملی پوش تنیس زنان ایران گفت: درخواست دارم میزبانی مسابقات بین المللی تنیس زنان را در ایران بگیریم تا بازیکنان ما بتوانند ارتقای رنکینگ جهانی ...

به گزارش ایسنا، مشکات الزهرا صفی در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی تنیس زنان ایران برای حضور در مسابقات فدکاپ بیان کرد: شرایط تیم نسبی است نه خیلی بالا است و نه خیلی پایین. مشکلی وجود دارد و مسابقات فدکاپ ارتباط مستقیمی با رنکینگ جهانی بزرگسالان دارد. ما این مسابقات را در داخل ایران نداریم و بانوان باید با هزینه بالا به مسابقات خارج از ایران اعزام شوند تا رنکینگ جهانی به دست آوردند تا در جدول مسابقات بتوانیم در جای خوبی قرار بگیریم. 

او ادامه داد: دختران تنیس باز ایران رنکینگ جهانی و تجربه بالایی ندارند. با توجه به این مسئله فکر می کنم در زمان قرعه کشی یک مقدار کار ما سخت شود.

او در مورد آمادگی بازیکنان گفت: دختران در مسابقات کازان شرکت کرده بودند اما یک بار حضور در سال شاید باعث شود که در مسابقات بعدی فقط بتوان یک مقداری از آن تجربه استفاده کرد. به نظرم برگزاری مسابقات بین المللی در رده بزرگسالان باید به صورت هدفمند باشد و میزبانی بگیریم تا رنکینگ بازیکنان بالا رود. از فدراسیون تنیس و وزارت ورزش درخواست دارم میزبانی مسابقات بین المللی در رده بزرگسالان را بگیرند چرا که باعث ارتقای رنکینگ جهانی دختران تنیس باز می شود و در مسابقات ملی هم می تواند این رنکینگ به آنها کمک کند. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1403/4/20
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: