برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رستمی رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی آسیا را از دست داد

ورزش. وزنه برداری. قهرمانی آسیا
تهران - کیانوش رستمی ملی پوش دسته ‪ ۸۵‬کیلوگرم وزنه برداری کشورمان شانس حضور در رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا را از دست داد.

به گزارش روز سه شنبه فدراسیون وزنه برداری، رستمی که خرداد ماه امسال مدال طلای رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان را به دست آورد و در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان نیز تک مدال برنز حرکت یکضرب دسته ‪ ۷۷‬کیلوگرم را به دست آورد، به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف نمی‌تواند در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا شرکت کند.

رستمی که مدال بازیهای آسیایی گوانگجو را به دلیل همین آسیب دیدگی از دست داد و به عنوان ششمی بسنده کرد، برای اینکه بتواند در رقابت‌های مهم سال آینده، دوباره به شرایط مطلوب برسد باید قید حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را بزند و به مداوای کتف آسیب دیده‌اش بپردازد.

هم اکنون سهراب مرادی به عنون دیگر وزنه بردار دسته ‪ ۸۵‬کیلوگرم کشورمان در اوج آمادگی قرار دارد و کوروش باقری معتقد است این وزنه بردار اجازه نخواهد داد جای خالی کیانوش رستمی در تیم ملی احساس شود.

گفتنی است سجاد انوشیروانی وزنه بردار دسته فوق سنگین کشورمان که در بازیهای اسیایی گوانگجو به مدال برنز رسید دومین غایب بزرگ تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا به شمار می‌رود.

او هم از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی است و هم اکنون در حال مداوای پای آسیب دیده‌اش می‌باشد.

رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا طی روزهای ‪ ۱۹‬تا ‪ ۲۸‬فروردین ماه سال ‪ ۹۰‬در تانگ لینگ چین برگزار می‌شود و تیم ملی وزنه برداری کشورمان با ترکیبی کامل در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

تاریخ: 1389/12/3
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: