پنج شنبه 16 مرداد 1399
Thurs, Aug 06, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | نتایج کامل نهمین روز (یکشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل نهمین روز (یکشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل نهمین روز (یکشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن موضوع: تازه ها
تهران - نتایج کامل نهمین روز (یکشنبه) سی امین دوره بازی های المپیک 2012 لندن در رشته های مختلف مشخص شد.

به گزارش ایرنا، رقابت های نهمین روز بازی های المپیک لندن از ساعت 11 یکشنبه به وقت تهران با تساوی یک بر یک تیم های هاکی مردان نیوزلند و بلژیک آغاز شد و با دیدار تیم های والیبال ساحلی زنان برزیل و آلمان که از ساعت 2:30 بامداد دوشنبه آغاز شد و به برتری 2 بر صفر تیم برزیل انجامید، به پایان رسید.

در این روز ورزشکاران در 21 رشته مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج کامل این مسابقه ها به شرح زیر است:

** دوومیدانی

* ماراتن زنان: نمایندگان اتیوپی، کنیا و روسیه به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

* 400 متر با مانع زنان: دونده های جمهوری چک، روسیه، 2ورزشکار آمریکا و ورزشکار بریتانیا به ترتیب در رده نخست گروه های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* پرش ارتفاع مردان: 3ورزشکار آمریکا، 2پرنده از هر یک از کشورها اوکراین، روسیه و کانادا و نمایندگان قطر، قبرس، کلمبیا، فرانسه و بریتانیا به مرحله نهایی صعود کردند.

* پرش سه گام زنان: ورزشکاران قزاقستان، کلمبیا و اوکراین به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

* 100 متر مردان: دونده های جامائیکا به مدال های طلا و نقره رسیدند و ورزشکار آمریکا مدال برنز گرفت.

* 1500 متر مردان: ورزشکاران نیوزلند، آمریکا (2نفر)، کنیا (3 نفر)، مراکش، اتیوپی، ترکیه، بحرین، نروژ و الجزایر به مرحله نهایی صعود کردند.

* پرتاب چکش مردان: پرتاب گران مجارستان، اسلوونی و ژاپن مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

* 400 متر مردان: نمایندگان بلژیک (2نفر)، استرالیا، ترینیداد و توباگو، گرانادا، باهاس (2نفر) و جمهوری دومینیکن راهی مرحله نهایی شدند.

* 400 متر زنان: دونده های آمریکایی مدال های طلا و برنز را به خود اختصاص دادند و نماینده بریتانیا گردن آویز نقره را به دست آورد.

* 3هزار متر با مانع مردان: مدال های طلا و برنز به ورزشکاران کنیا رسید و نماینده فرانسه مدال نقره را کسب کرد.

** بدمینتون

* انفرادی مردان: ورزشکاران چین مدال های طلا و برنز را از آن خود کردند و مدال نقره به نماینده مالزی رسید.

* دونفره مردان: نمایندگان چین، دانمارک و کره جنوبی مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** بسکتبال زنان

گروه A: آنگولا47 جمهوری چک82 / آمریکا114 چین66 / کرواسی65 ترکیه70

گروه B: فرانسه65 روسیه54 / کانادا63 استرالیا72 / بریتانیا66 برزیل78

** والیبال ساحلی زنان - مرحله یک چهارم نهایی

برزیل2 آلمان صفر / چین2 اتریش صفر / جمهوری چک صفر آمریکا2 / آمریکا2 ایتالیا صفر

** بوکس

* وزن 51 کیلوگرم زنان: نمایندگان روسیه، اکوادور، هندوستان و بلغارستان به ترتیب بوکسورهای کره شمالی، برزیل، لهستان و نیوزلند را شکست دادند.

* وزن 60 کیلوگرم زنان: ورزشکاران بریتانیا، چین، برزیل و نیوزلند به ترتیب نمایندگان آمریکا، رومانی، قزاقستان و تونس را مغلوب کردند.

* وزن 75 کیلوگرم زنان: بوکسورهای قزاقستان، سوئد، چین و نیجریه به ترتیب بر نمایندگان کنیا، استرالیا، برزیل و جمهوری آذربایجان غلبه کردند.

* وزن 56 کیلوگرم مردان: نمایندگان کوبا، ایرلند، بریتانیا و ژاپن به ترتیب با غلبه بر بوکسورهای برزیل، مکزیک، بلغارستان و الجزایر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

* وزن 91 کیلوگرم مردان: بوکسورهای اوکراین، بلغارستان، آذربایجان و ایتالیا به ترتیب مقابل نمایندگان روسیه، آرژانتین، بلاروس و کوبا پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

** دوچرخه سواری

* اومینیوم مردان: رکابزنان دانمارک، فرانسه و بریتانیا به مدال های طلا، نقره و برنز رسیدند.

* اسپریت زنان: ورزشکاران بریتانیا، بلاروس، استرالیا، اوکراین، چین، کوبا، آلمان و لتونی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

* اسپریت مردان: نمایندگان بریتانیا، ترینیداد و توباگو، فرانسه و استرالیا به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

** شیرجه

* شیرجه نمایشی از تخته 3متر زنان: شیرجه روهای چین مدال های طلا و نقره را از آن خود کردند و نماینده مکزیک به مدال برنز رسید.

** سوارکاری

* پرش انفرادی: 12 سوارکار از کشورهای مختلف کار خود را بدون خطلا به پایان رساندند.

* پرش تیمی: تیم عربستان سعودی در رده نخست قرار گرفت و تیم های بریتانیا، هلند، سوئد و سویس به طور مشترک رده دوم را به خود اختصاص دادند.

** شمشیربازی

* تیمی اسلحه فلوره مردان: مدال طلا به شمشیربازان ایتالیا رسید و تیم های ژاپن و آلمان صاحب مدال های نقره و برنز شدند.

** ژیمناستیک هنری

* حرکات زمینی مردان: نمایندگان چین، ژاپن و روسیه به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* مسابقات زنان: ژیمناست های رومانی، آمریکا و روسیه به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

* خرک حلقه مردان: ورزشکار مجارستان به مدال طلا دست یافت و نمایندگان بریتانیا مدال های نقره و برنز را کسب کردند.

** هندبال زنان

گروه A: برزیل29 آنگولا26 / مونته نگرو25 روسیه25 / کرواسی37 بریتانیا14

گروه B: سوئد28 کره جنوبی32 / نروژ20 اسپانیا25 / دانمارک24 فرانسه30

** هاکی مردان

گروه A: پاکستان5 آفریقای جنوبی4 / بریتانیا3 استرالیا3 / آرژانتین1 اسپانیا3

گروه B: نیوزلند1 بلژیک1 / هندوستان1 کره جنوبی4 / هلند3 آلمان1

** قایقرانی بادبانی

* کلاس RS-X زنان: قایقرانان فنلاند، آلمان، اسپانیا، لهستان و بریتانیا در پایان مرحله دهم به ترتب رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

* دونفره کلاس 470 زنان: ورزشکاران ایتالیا، لهستان، فرانسه، نیوزلند و آلمان در پایان مرحله ششم در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* دو نفره کلاس Star مردان: قایقرانان سوئد، بریتانیا و برزیل به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* کلاس RS-X مردان: قایقرانان رژیم اشغالگر قدس، بریتانیا، پرتغال، ژاپن و اسپانیا در پایان مرحله دهم رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

* یک نفره کلاس Finn مردان: نمایندگان بریتانیا، دانمارک و فرانسه مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

* دونفره کلاس 49er مردان: ورزشکاران استرالیا، برمودا، بریتانیا، دانمارک و پرتغال در پایان مرحله سیزدهم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

** تیراندازی

* تپانچه 50 متر مردان: ورزشکاران کره جنوبی به مدال های طلا و نقره رسیدند و نماینده چین مدال برنز را کسب کرد.

* اهداف پروازی (تراپ) مردان: تیراندازان آلمان و کرواسی از گروه نخست با امتیاز مشترک در رده نخست ایستادند و نمایندگان روسیه، کرواسی و استرالیا در گروه های دوم تا چهارم، دو ورزشکار از کشورهای قطر و فرانسه در گروه پنجم و نماینده ایتالیا در گروه ششم، رده نخست گروه های خود را کسب کردند.

** شنای موزون

* دونفره زنان: تیم های روسیه، چین، اسپانیا، کانادا و ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

** پینگ پنگ

* تیمی مردان: تیم های هنگ کنگ، چین، کره جنوبی و آلمان به ترتیب با برتری مقابل تیم های ژاپن، سنگاپور، پرتغال و اتریش به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

* تیمی زنان: تیم ژاپن مقابل سنگاپور پیروز و راهی دیدار نهایی شد.

** تنیس

* انفرادی مردان: نمایندگان بریتانیا، سوییس و آرژانتین مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* دونفره زنان: تیم های آمریکا، جمهوری چک و روسیه به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

* دونفره مختلط: تیم های بلاروس، بریتانیا و آمریکا به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

** والیبال زنان

گروه A: الجزایر صفر جمهوری دومینیکن3 / بریتانیا صفر ژاپن3 / ایتالیا2 روسیه3

گروه B: چین3 کره جنوبی2 / آمریکا3 ترکیه صفر/ برزیل3 صربستان صفر

** واترپلو زنان - یک چهارم نهایی

آمریکا9 ایتالیا6 / مجارستان11 روسیه10 / اسپانیا9 برتانیا7 / چین18 استرالیا20

** وزنه برداری زنان

* دسته 75 کیلوگرم: نمایندگان چین، روسیه و ارمنستان به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

** کشتی فرنگی مردان

* وزن 55 کیلوگرم: نماینده جمهوری اسلامی ایران (حمید سوریان) به مدال طلا دست یافت، فرنگی کار جمهوری آذربایجان صاحب مدال نقره شد و کشتی گیران مجارستان و روسیه نیز مدال برنز مشترک را کسب کردند.

* وزن 74 کیلوگرم: کشتی گیران روسیه و ارمنستان به ترتیب صاحب مدال های طلا و نقره شدند و نمایندگان جمهوری آذربایجان و لیتوانی به طور مشترک به مدال برنز رسیدند.

ورزشی**7537**


منبع: خبرگزاری ایرنا
1391/5/16

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......