برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حبیب کاشانی:تراکتورسازی باید در دیدار برگشت با پرسپولیس محروم می‌شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اعتراض نسبت به رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در قبال این باشگاه گفت: بهتر بود کمیته انضباطی تیم تراکتورسازی را محکوم می‌کرد که دیدار برگشت با پرسپولیس را بدون تماشاگر برگزار کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب کاشانی در واکنش به رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: خیلی جالب است که تماشاگر حریف در ورزشگاه خانگی ما، بازیکنان و سرمربی پرسپولیس را مورد فحش و ناسزا قرار می­دهد، تمام اعضای مجموعه را زیر باران سنگ و ساندیس می­گیرد اما کمیته انضباطی، پرسپولیس را محروم می­کند.

وی در ادامه افزود: تعجب من از این است که تراکتوری‌ها در دیدار با پرسپولیس مجموعه را مورد ضرب و شتم و ناسزا قرار می دهند اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با محروم کردن این تیم و تیم ما، باعث منفعت تیم‌های دیگر می شود، در صورتی که تنها راه جبران این خسارت آن است که تراکتور در بازی برگشت مقابل پرسپولیس محروم شود.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از اتفاقاتی که در دیدار روز سه شنبه پرسپولیس و تراکتورسازی رخ داد، نماینده تبریز را به برگزاری دو بازی بدون حضور تماشاگر و پرسپولیس را به یک بازی بدون تماشاگر محروم کرد.

باشگاه پرسپولیس نسبت به این رای اعتراض کرده و خواهان تجدید نظر کمیته استیناف فدراسیون فوتبال شده است.


تاریخ: 1389/5/7
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: