برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معمارزاده: اميدوارم بتوانم به پرسپوليس بازگردم

ميثاق معمارزاده پس از برتري تيمش برابر نفت تهران  در مورد شرايط اين ديدار و درگيري با بهمن طهماسبي در اواخر بازي اظهار داشت: از سال‌ها پيش طهماسبي را مي‌شناسم و با هم دوست هستيم؛ در صحنه‌اي كه با هم درگير شديم برخوردي بين ما پيش آمد.
وي ادامه داد: در آن صحنه طهماسبي حرفي زد كه فكر كردم مخاطبش من هستم كه بعد متوجه شدم اينطور نبوده؛ پس از رفع اين سوتفاهم از وي عذرخواهي كردم و مشكل برطرف شد.
دروازه‌بان تيم فولاد خوزستان درمورد حضورش اين تيم خاطرنشان كرد: فولاد از مربي و بازيكنان خوبي برخوردار است؛ پرسپوليس هميشه در قلب من است و اين تيم را بسيار دوست دارم، اما شرايط براي حضورم در اين تيم مهيا نبود. اميدوارم بتوانم بار ديگر به پرسپوليس بازگردم و براي اين تيم بازي كنم.
معمارزاده درخصوص تعويض پيراهنش تصريح كرد: در ابتداي بازي رنگ پيراهنم شباهت زيادي به لباس بازيكنان تيم نفت تهران داشت و به همين دليل داور از من خواست تا پيراهنم را تعويض كنم و هيچ مشكل خاصي وجود نداشت.
وي افزود: در نيمه نخست بازي خوبي از خود به نمايش نگذاشتيم، اما با صحبت‌هاي جلالي در نيمه دوم بازي بهتري انجام داديم و موفق شديم حريف را با 3 گل شكست دهيم.

تيم‌هاي فوتبال نفت تهران و فولاد خوزستان شب گذشته در ورزشگاه اكباتان تهران برابر هم قرار گرفتند كه اين مسابقه 3 بر صفر به سود فولاد خوزستان به پايان رسيد.
گل‌هاي فولاد خوزستان را رضا نوروزي در دقايق 76 از روي نقطه پنالتي و 79 و سيامك سرلك در دقيقه 78 به ثمر رساندند.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: