برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دلخوري همداني‌ها از قطع برق و انتخاب مدير روابط عمومي

آنها كه با اختصاص زمان استراحت جمعه شب خود به تماشاي فوتبال، انتظار تماشاي يك بازي بي حاشيه را از گيرنده‌ها داشتند، با قطع برق ورزشگاه يادگار امام به شدت ناراحت شدند چرا كه انتظار بيشتري از ميزباني شهر بزرگ و با امكانات تبريز داشتند.

* تاكيد سرپرست براي حضور قدرتمندانه برابر تراكتورسازي
سرپرست تيم فوتبال پاس همدان گفت: اتفاقات شب گذشته را به فراموشي سپرده‌ايم. امشب با تمام قدرت به مصاف تراكتورسازي تبريز مي‌رويم.
سيد مجتبي پيمبري افزود: بازيكنان ما تا قبل از قطع برق، بازي تهاجمي و منسجمي را انجام دادند؛ اما اين اتفاق باعث شد تا نتوانيم برنامه تاكتيكي خود را ادامه دهيم.
وي اظهار داشت: اين شرايط تاثيري بر تيم نداشته و امشب با تجديد نظر بر تركيب و شرايط فني و تاكتيكي تيم، حضوري قدرتمند مقابل تراكتور خواهيم داشت.
وي افزود: ظهر امروز قرار است نشستي را با نماينده سازمان ليگ، ناظر و كادر داوري و نماينده تيم حريف داشته باشيم تا براساس تصميمات اتخاذ شده بازي امشب را برگزار كنيم.
سرپرست تيم پاس گفت: در صورت ادامه بازي از همان دقيقه متوقف شده، تيم‌ها با تركيب شب گذشته به ميدان مي‌روند؛ اما اگر مسئولان اجرايي مسابقات تصميم به برگزاري اين ديدار از ابتدا بگيرند، مي‌توانيم تركيب اصلي را تغيير دهيم.
وي در خصوص شرايط استقرار تيم پاس گفت: اكنون در هتل پاس تبريز اسكان داريم و شرايطي روحي و رواني خوبي بر تيم حاكم است.

* ناصرنژاد، مسئول روابط عمومي پاس همدان شد
پس از كناره گيري علي خلف از مسئوليت روابط عمومي پاس همدان و پذيرفتن مسئوليت در باشگاه استقلال اهواز، ميثم ناصرنژاد به عنوان جانشين وي در پاس انتخاب شد.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: