برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/جناب‌زاده: کسب مدال در المپیک سنگاپور قابل پیش بینی نیست

سرمربی تیم جودو نوجوانان کشورمان شرایط نفرات این تیم در بازیهای المپیک سنگاپور را مطلوب خواند و گفت: با حضور نفرات شاخص از سراسر دنیا نمی توان دستیابی به مدال را در این رقابت‌ها پیش بینی کرد.

محمد جناب‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: ما در بازی‌های المپیک دو نماینده در اوزان 66 - و 100- کیلوگرم به نامهای فرشید قاسمی و شایان نصیرپور داریم که به خوبی مهیای حضور در این رقابتها شده اند.

وی در ادامه افزود: از زمان اقامت در دهکده بازیها این دو جودوکار روزی یک تا دو جلسه تمرینات فنی و میدان داشته اند تا ضمن آشنایی به آب و هوای سنگاپور در شرایط مسابقه هم قرار گیرند. خوشبختانه شرایط هر دو جودوکار ما خوب است و امیدواریم بتوانند توانایی خود را در بازیهای المپیک سنگاپور نشان دهند.

سرمربی تیم جودو نوجوانان کشورمان با ابراز امیدواری از آینده این تیم یاد کرد و گفت: تنها مشکل ما حضور یک جودوکار از کشور اسراییل در وزن 100- کیلوگرم است که امیدواریم در قرعه کشی با نصیرپور برخورد نکند.

جناب زاده در خاتمه تصریح کرد: پیش بینی نتیجه در میدانی چون المپیک قابل پیش بینی نیست. در این رقابتها نفراتی مدعی از سراسر دنیا حضور دارند که هر کدام برای خود اسم و رسمی دارند. البته ما هم بدون شانس نیستیم و می توانیم به مدال دست پیدا کنیم.

نخستین دوره بازیهای جهانی المپیک نوجوانان از روز 24 مرداد تا 4 شهریور در سنگاپور برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: