برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

باقری نیا بار دیگر سکان هدایت آبیهای اهواز را به دست گرفت

اهواز - خبرگزاری مهر: عبدالمجید باقری نیا بعد از تنها چند ماه دور ماندن از استقلال اهواز مجددا سکان هدایت آبی پوشان اهوازی برای حضور در رقابتهای دسته اول کشور را به دست گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر در اهواز، این مربی در اواسط لیگ برتر فصل قبل نیز هدایت تیم استقلال اهواز را به عهده گرفته بود که به علت کسب نتایج ضعیف توسط مدیرعامل باشگاه از تیم کنار گذاشته شده ولی اکنون مجددا با آبی پوشان اهواز فعالیت خود را آغاز کرد.

باقری نیا فصل قبل در ابتدا و انتهای لیگ برتر در کادر فنی باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز عضویت داشت و به همراه فراز کمالوند نتایج مناسبی در این تیم تبریزی به دست آوردند.

قرار است باقری نیا از روز سه شنبه هفته جاری کار خود را تست گرفتن از بازیکنان جوان خوزستانی برای عضویت در تیم بزرگسالان استقلال اهواز آغاز کند تا این تیم با ترکیبی بومی تر در رقابتهای دسته اول باشگاه های کشور حضور یابد.
همچنین بعد از پایان مرحله تست گیری که چهار روز به طول می انجامد، اعضای تیم استقلال اهواز اردویی دو هفته ای را در کردان کرج برگزار کنند.
از سیاوش بختیاری زاده سرمربی سابق استقلال اهواز و همچنین فرزاد آهک پور به عنوان دستیاران باقری نیا در تیم استقلال اهواز یاد می شود.
شهرام شفیع زاده مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز پیش از این به خبرنگار مهر گفته بود: در استان خوزستان فیروزی و دو گزینه دیگر مدنظرمان هستند اما از بین مربیان خارج از استان، دست روی هر مربی که می گذاریم، می گویند منشوری است.
وی همچنین با اشاره به تقویت کادر مدیریتی باشگاه استقلال اهواز اظهار داشت: در این رابطه ارسطو جهانداری مدیرعامل پیشین شهرداری بندرعباس به عنوان قائم مقام باشگاه با ما همکاری خواهد کرد. وی که در گذشته هم با ما همکاری می کرد، برای کمک به تیم آمده و دنبال مسائل شخصی نیست.
شفیع زاده با اشاره به اینکه تیم استقلال اهواز شخصیت لیگ برتری داشته و توانایی بازگشت مجدد به این رقابت‌ها را دارد، افزود: قصد داریم طی یکی دو هفته آینده با بازیکنان فصل گذشته تسویه حساب کامل انجام دهیم. همچنین پس از گرفتن رضایت از طلبکاران و پرداخت بدهی 300 میلیونی، باشگاه از حالت تعلیق خارج خواهد شد. 
تاریخ: 1389/5/3
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: