برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نتيجه بازى عادلانه نبود

عباس مرادى، سرپرست باشگاه صبا گفت: موقعيت هاى زيادى داشتيم كه از آنها استفاده نكرديم و نتيجه بازى راضى كننده نبود اما بازيكنان تلاش بسيارى كردند.

او اظهار كرد: بازيكنان سايپا جوان باانگيزه بودند اما ما نيز خوب كار كرديم و بچه ها همه تلاش خود را به كار بسته اند اما در ضربات آخر مشكل داشتيم. ،۲ ۳ موقعيت خوب گل داشتيم كه متاسفانه از آن استفاده نكرديم. وى تاكيد كرد: در بازى مقابل سايپا ۲ گل به ثمر رسانديم اما داور يكى را خطا اعلام كرد و توپ دوم هم به اعتقاد من از خط دروازه گذشت اما داور اعتقاد به گل نداشت. البته من هنوز فيلم بازى را نديده ام و بايد صحنه موقعيت گل توسط كارشناسان بررسى شود اما اعتقاد شخصى من اين است كه آن توپ گل شد.

مرادى ادامه داد: از تيم راضى هستم. هنوز ابتداى ليگ است و ما به هماهنگى كامل نرسيده ايم. مطمئنا در هفته هاى آينده و با تمرين و تلاش بيشتر صبا هماهنگى لازم را به دست مى آورد. به هواداران قول مى دهم كه بازى زيبايى را در كل مقابل پرسپوليس به نمايش خواهيم گذاشت. اين ناهماهنگى ها با كار بيشتر از بين خواهد رفت. بعضى از بازيكنان ما تاكنون كنار هم بازى نكردند. هر چه از بازى ها بگذرد صبا منسجم تر خواهد شد. سرپرست تيم صبا شروع ليگ را شروعى سخت دانست و گفت: بازى هاى آينده نيز بازى هاى سختى هستند اما مطمئن باشيد از بازى مقابل پرسپوليس نتيجه مى گيريم. وى در پايان گفت: نتيجه بازى عادلانه نبود و ما نبايد بازى را واگذار مى كرديم. راجع به داورى صحبت نمى كنم و منتظر مى مانم تا كارشناسان داورى نظر دهند. ضمن اينكه رفيعى داور بازى صبا سايپا نيز از داوران خوب كشور ماست.

تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: