برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وردربرمن پيشنهاد فروش مسعود اوزيل به رئال را نپذيرفت

ورزش. فوتبال. رئال مادريد
تهران - باشگاه فوتبال وردربرمن پيشنهاد سران رئال مادريد براي دراختيار گرفتن مسعود اوزيل را نپذيرفت.

به گزارش روز شنبه ايرنا، خورخه والدانو مدير فني رئال در وقت استراحت بين دو نيمه بازي با بايرن مونيخ به شبكه زد.د.اف آلمان گفت كه تمايل باشگاه مادريد به مسعود اوزيل اكنون به يك موضوع جدي تبديل شده است.

وي افزود : باشگاه رئال مادريد پيشنهادي براي خريد اوزيل ارايه داده كه هنوز پاسخ مشخصي دريافت نكرده است.

با اين حال، كلاوس آلوفس مدير باشگاه فوتبال وردربرمن به سرعت اين پيشنهاد را رد كرد و گفت اين پيشنهاد در سطحي بسيار پايين بود و ارزش يك مذاكره را نداشت.

والدانو روز گذشته گفت كه درب خريدهاي آغاز فصل رئال مادريد هنوزبسته نشده، هرچند كه اين باشگاه تاكنون ‪ ۶۳‬ميليون يورو براي در اختيار گرفتن بازيكناني چون ريكاردو كارواليو، آنخل دي ماريا و سامي خديرا پرداخته است به نظر مي‌رسد اكنون نه تنها مادريدي‌ها بلكه شماري ديگر از باشگاه‌هاي اروپايي خواهان امضاي قرار داد با اوزيل بازيكن جوان آلماني هستند كه در جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي خوش درخشيد.

هم اكنون گزارشهايي از توافق بارسلونا با اوزيل منتشر شده است، اما آلماني‌ها با صراحت آن را رد كرده‌اند و گفته مي‌شود منچستر يونايتد هم نيم نگاهي به اين بازيكن آلماني دارد و پيشنهادي هم براي به خدمت گرفتن وي ارايه داده است.

از سوي ديگر خوزه مورينيو سمرمبي سرشناس رئال مادريد، اوزيل را بازيكني بسيار خوب توصيف كرد و گفت خوشحال خواهد شد كه اين جوان به تيم رئال بپيوندد.

گفته مي‌شود هر باشگاهي براي خريد اوزيل بايد حداقل ‪ ۲۵‬ميليون يورو به مديران وردربرمن بپردازد.

تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: