برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قبل از بازي‌هاي حساس جريان سازي مي‌كنند ميداودي: مي‌توانم مقابل استيل‌‌‌‌‌آذين بازي كنم

به گزارش خبرگزاري فارس، ميلاد ميداودي در وب سايت شخصي خود در مورد آخرين وضعيت خود براي بازي امروز مقابل استيل آذين اظهار داشت: روز جمعه آتل دستم توسط پزشك باشگاه برداشته شد و قرار است از باندپيچي و چسب مخصوص براي محافظت از دست آسيب ديده ام استفاده كنم. ورم مچ دست راستم كمتر شده و فقط از ناحيه يكي از انگشتان احساس درد دارم.
ميداودي در رابطه با تيم استيل آذين گفت: استيل آذين از چند بازيكن بزرگ كه سال ها در سطح بين المللي بازي كرده اند سود مي برد و يكي از مدعيان قهرماني است. استقلال هم به هماهنگي نسبي رسيده و اميدوارم با كسب نتيجه خوب برابر استيل آذين هوادارانمان را شاد كنيم.
مهاجم استقلال تهران در رابطه با اظهار نظرهايي كه از قول وي چاپ شده و واكنش برخي بازيكنان استيل آذين را در پي داشته، اظهار كرد: در طول هفته گذشته پيگير درمان دست مصدوم و انجام تمرينات انفرادي براي كسب آمادگي بيشتر بودم. تلفن همراهم نيز خاموش بود و هيچ مصاحبه اي درباره بازي با استيل آذين انجام نداده ام. البته مصاحبه اي هم از قول من چاپ نشده است كه كسي بخواهد ناراحت شود و جوابي بدهد. فكر مي كنم برخي از دوستان شيطنت كرده اند.
ميداودي در خصوص درج خبري مبني بر اولتيماتوم مسئولان استقلال تهران به وي گفت: هميشه قبل از بازي هاي حساس جريان سازي هايي صورت مي گيرد و اين هم از آن خبرهاي مضحك است كه در آستانه بازي با استيل آذين منتشر شده و منبع آن مشخص است. اين ترفندها بسيار قديمي اند و ثمري ندارند.
ديدار تيم هاي استقلال و استيل آذين امشب ساعت 21:45 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: