برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معيني: مشكل تيم فوتبال دختران در سنگاپور را برطرف مي‌كنيم

به گزارش خبرگزاري فارس، فريدون معيني با اشاره به بازي هاي تيم جوانان در وين و كيف گفت: تيم ما تمرينات خوبي داشته و همچنين بازي هاي خوبي را در كشور اتريش و اوكراين انجام داد. در اولين بازي در وين با تيم دسته اولي مرسين ايدين روبرو شد كه اين تيم از بازيكنان برزيلي و اروگوئه اي بهره مي برد و سرمايه گذاري زيادي را براي ورود به ليگ برتر تركيه انجام داده بود. بازي جوانان با اين تيم تا دقيقه 70 ، شش بر يك انجام مي شد كه به علت خشونت زياد تيم تركيه اي تصميم گرفتيم كه بازي را انجام ندهيم.
وي ادامه داد: بازي دوم تيم ايران با ديسدرادا انجام شد كه از بازيكنان ذخيره استفاده كرديم كه اواخر بازي با توجه به اينكه تيم 2 بر 1 عقب بود بازيكنان اصلي را به بازي آورديم كه بازي 2 -2 با فشار متعادل به پايان برسد.
معيني درباره تورنمنت لوباونفسكي اوكراين تصريح كرد: چهار تيم تركيه، روسيه، اوكراين و ايران در اين رقابت ها شركت كردند. سه تيم تركيه ، روسيه و اوكراين همگي متولدين سال هاي 1990 بودند اما تيم ايران بازيكنانش متولد سال 1992 بودند. تيم ملي اوكراين قهرمان اروپا بود و با درخشش ايمان صادقي دروازه بان و ميلاد غريبي توانستيم 4 بر 2 بازي اول را از سد اوكراين بگذريم و به فينال اين تورنمنت برسيم اين در حالي بود كه از دقيقه 35، 10 نفره هم بازي مي كرديم.
وي تاكيد كرد: يكي از مشكلات ما اين بود كه بازي ها پشت سر هم انجام مي شد و اگر بازي ها يك روز در ميان بود مطمئنا تيم ايران قهرمان مي شد و شرايط بهتر بود. درباره بازي فينال اولين گل را ما به ثمر رسانديم اما روي ضربه ايستگاهي گل خورديم و بازي پاياپاي تا دقايق 89 دنبال مي شد كه روي يك ضدحمله گل دوم را دريافت كرديم و نايب قهرمان اين تورنمنت شديم.
معيني در ادامه با اشاره به اينكه اين تورنمنت تجربه خوبي براي بازيكنان تيم جوانان بود، خاطر نشان كرد: اوكراين در بازي رده بندي 2 بر 1 از سطح تركيه گذشت و سوم شد و ميلاد غريبي به عنوان بهترين بازيكن و ايمان صادقي به عنوان بهترين دروازه بان انتخاب شد و رسانه هاي اوكراين توجه شان به بازي خوب ايران جلب شد.
معيني در پايان درباره تيم هاي نوجوانان، بزرگسالان و زير 15 سال دختران گفت: تيم اكبر محمدي با ناداوري به مقام دوم رسيد. البته به نظر من خشن بودن تيم ها تا حد زيادي مي تواند به تيم هاي ملي در رده هاي مختلف كمك كند تا با شرايط بازي بحراني آشنا شوند و بتوانند تجربه بازي كردن در مقابل تيم هايي كه ضد فوتبال بازي مي كنند را داشته باشند.
وي درباره بازي تيم ملي مقابل ارمنستان گفت: اين بازي را هنوز نديده ام اما نتيجه 3 بر 1 نتيجه خوبي بوده و مطمئنا تيم ملي در جام ملت هاي آسيا حرفي براي گفتن خواهد داشت و اتفاقاتي را كه هم براي تيم زير 15 سال دختران در سنگاپور افتاده است را پيگيري كرده ايم و قرار است كه مشكلات مرتفع شود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: