برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پروين: فوتبال علمي يعني همين چند تا قيف!

من يک ماه پيش با آقاي مهاجراني صحبت کردم و او گفت که شيوه تمرينات امروز مثل سالهاي دور است و هيچ فرقي ندارد. تنها تفاوتش در وجود اين قيف هاي تمرين است که ان موقع ما ساک مي گذاشتيم! به نظر من فوتبال علمي يعني همين قيفها

علي پروين اسطوره فوتبال ايران و سرمربي سابق پرسپوليس جمع شب در برنامه ورزش از نگاه 2 حرفهاي جالبي زد. پروين که در حاشيه مسابقات جام پيشکسوتان با خبرنگار اين برنامه صحبت مي کرد، با انتقاد از کساني که وي و هم نسلان او را مربيان سنتي مي دانند گفت: من يک ماه پيش با آقاي مهاجراني صحبت کردم و او گفت که شيوه تمرينات امروز مثل سالهاي دور است و هيچ فرقي ندارد. تنها تفاوتش در وجود اين قيف هاي تمرين است که ان موقع ما ساک مي گذاشتيم! به نظر من فوتبال علمي يعني همين قيفها! چطور زمان ما تا داور سوت را نزده بود، پرسپوليس 4 گل جلو بود فوتبال علمي و مدرن نبود ولي حالا که يک تيم 90 دقيقه زور مي زند تا يک گل بزند فوتبال علمي و مدرن شده؟

پروين با انتقاد از وضعيت حاکم بر فوتبال گفت: هر روز در روزنامه ها مي بينيم که دو نفر بر عليه هم مصاحبه مي کنند که وضعيت جالبي نيست. پيشکسوتان بايد حرمت يکديگر را نگه دارند و از هم حمايت کنند .

پروين گريزي به تيم ملي زد و با حمايت از افشين قطبي گفت: اگر قطبي خوب است که چرا عليه او هر روز مصاحبه مي کنيد و اگر مربي بدي است براي چي انتخابش کرديد. بايد به او فرصت داد تا با تيم ملي نتيجه بگيرد. به نظر من با اين حجم مصاحبه هايي که عليه او مي شود، کار سختي در جام ملتها دارد.

سرمربي اسبق تيم ملي با اشاره به عقب ماندن فوتبال ملي ايران در قاره آسيا گفت : من سال 90 که قهرمان بازيهاي آسيايي شديم به دکتر غفوري فرد، رئيس وقت سازمان تربيت بدني گفتم که فوتبال آسيا با سرعت جت در حال حرکت است و ما با موتور گازي! آقايان حالا به حرف من رسيده اند که تيم ما در قاره آسيا پنجم است.

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: