برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استقلال - استيل آذين ، جنگ ستارگان

ديدار تيمهاى استقلال تهران و استيل آذين هميشه جذاب و تماشايى بوده است. حضور بازيكنان اسمى در ? تيم هميشه انگيزه ها را براى تماشاى اين بازى دو چندان كرده و اين بار نيز قطعاً اين مساله مستثنى از دفعات گذشته نخواهد بود.

در هفته سوم ليگ استقلال در اصفهان و در مقابل ذوب آهن به تساوى يك بر يك دست يافت و استيل آذين هم در مقابل نفت به نتيجه اى بهتر از نتيجه بازى استقلال دست پيدا نكرد تا شرايط براى هر? تيم يكسان رقم خورده باشد.در استقلال چنين به نظر مى رسد كه هنوز پرويز مظلومى تيمش را به طور كامل نشناخته است،

هر چند كه او بر اين موضوع اصرار دارد كه تيمش را خوب مى شناسد اما اگر اين موضوع واقعيت داشت، قطعاً جايگاه امروز آبى پوشان رده نهم جدول رده بندى ليگ نبود.استقلاليها با مظلومى به آينده دل بسته اند، آينده اى كه چنين به نظر مى آيد با آمدن حجازى به كادر فنى بسيار اميدوار كننده تر براى اين تيم خواهد بود.

استقلال امروز در مقابل ديدگان تماشاگرانش بايد به ديدار تيمى برود كه از حيث مهره يكى از بهترين هاى ليگ به حساب مى آيد.حضور بازيكنانى چون على كريمى، مهدى مهدوى كيا، حسين كعبى، فريدون زندى و ... باعث شده است تا همه نگاهها در اين هفته به ديدار ? تيم استقلال و استيل آذين دوخته شود، ديدارى كه به تعبير خيلى ها قطعاً برنده خواهد

داشت.استيل آذينى ها در آخرين بازى خود در ليگ نمايش دلخواهى داشتند و اين مساله باعث شد تا خيلى از نگاهها به بازى اين هفته آنها در مقابل استقلال دوخته شود. ديدارى كه قطعاً فراتر از يك بازى معمولى خواهد بود و جذابيت هاى خاص خودش را خواهد داشت.

 

تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: