برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهراز سنگاپور/قرعه کشی مسابقات کشتی فرنگی تغییر کرد

با به حد نصاب رسیدن وزن نمایندگان کشتی فرنگی کشورهای نیکاراگوئه و مصر، قرعه‏کشی بازی‎های المپیک نوجوانان در این بخش دوباره انجام شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور، مسابقات کشتی فرنگی درحالی امروز شنبه قرعه‎کشی شد که نمایندگان نیکاراگوئه و مصر به دلیل نداشتن وزن استاندارد از حضور در قرعه‏کشی بازماندند.

البته مسئولان برگزارکننده دراین بخش از بازی‎های المپیک نوجوانان به این ورزشکاران فرصت دادند تا در زمان مشخص اعلام شده اضافه وزن خود را برطرف کنند که این امر توسط کشتی گیران مورد نظر به موقع و به درستی انجام شد.

به همین دلیل و به دنبال استاندارد شدن وزن کشتی گیران نیکاراگوئه و مصر، قرعه‎کشی رقابت‎های کشتی فرنگی در نخستین دوره بازی‎های المپیک نوجوانان دوباره انجام شد.

بر اساس قرعه‏کشی جدید، مهرداد خمسه در وزن 42 کیلوگرم با نمایندگان مصر، کوبا و اکوادور همگروه شده است. ضمن اینکه در وزن 69 کیلوگرم نیز یوسف قادریان ابتدا با حریفی از قزاقستان دیدار خواهد کرد سپس به مصاف حریف کلمبیایی می‌رود.

مسابقات کشتی فرنگی المپیک سنگاپور فردا برگزار خواهد شد. نخستین دوره بازی‏های المپیک نوجوانان از روز 24 مرداد تا 4 شهریور برگزار می‎شود.
 


تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: