برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور/مراسم افتتاحيه المپيك نوجوانان در سنگاپور برگزار شد

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از سنگاپور، مراسم افتتاحيه از ساعت 20:10 دقيقه امشب به وقت محلي كه نماد سال 2010 است با حضور ژاك روگ، رئيس كميته بين‌المللي المپيك و مسئولان ارشد اين كميته و همچنين مسئولان برگزاري مسابقات در منطقه "مارينا باي " در حالي آغاز شد كه حدود 10 هزار نفر در مراسم حضور داشتند و از نزديك اين مراسم را به نظاره نشستند.
جمعيت زيادي از مردم سنگاپور از ساعت‌ها قبل به عنوان تماشاگران مراسم افتتاحيه با خريد بليت‌هاي اينترنتي خود را به منطقه مارينو باي رساندند تا اين مراسم را از نزديك تماشا كنند.
تماشاگران با نظم خاصي روي سكوها مسقر شدند تا نظم و ترتيب حرف اول را در مراسم افتتاحيه بزند.
اين مراسم با نورافشاني‌هاي متعدد و شكوه خاصي برگزار شد و در قسمتي از مراسم نيز نوجوانان سنگاپوري در مراسم افتتاحيه به اجراي نمايش پرداختند.
همچنين در زمان رژه كشورهاي شركت كننده، كاروان ورزشي ايران متشكل از 52 ورزشكار وارد محوطه عبوري تيم‌ها شدند و از مقابل تماشاگران و مسئولان حاضر رژه رفتند. كيومرث هاشمي كه در اين مسابقات به عنوان سرپرست كاروان ايران حاضر است، جلوتر از ساير اعضاي كاروان قرار گرفت.
تمام اعضاي كاروان ورزشي ايران با لباس‌هاي متحدالشكلي كه توسط كميته ملي المپيك براي آنها تدارك ديده شده بود در اين مراسم حاضر شدند و بانوان ايراني نيز كه با حجاب كامل رژه مي‌رفتند با استقبال تماشاگران روبرو شده و به شدت مورد تشويق قرار گرفتند.
وجود 6 اسكوربرد و تلويزيون بزرگ در اطراف سن محل رژه تيم‌هاي شركت كننده يكي ديگر از نكات جالب بود. اين اسكوربوردها اين مراسم را به صورت مستقيم براي تماشاگران حاضر پخش كردند.
برگزاري اولين دوره اين مسابقات در سنگاپور باعث شده تا شبكه‌هاي مختلف تلويزيوني براي پوشش هر چه بهتر با يكديگر به رقابت بپردازند.
بيش از 10 كانال خصوصي حق پخش اين رقابت‌ها را خريداري كرده‌اند تا رقابت ورزشكاران 204 كشور جهان را به تصوير بكشند و البته اين شبكه‌ها مراسم افتتاحيه را نيز به صورت مستقيم پخش كردند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: