برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي فرنگي ارتش‌هاي جهان؟ شيرزاد بهشتي طلا به ديدار نهايي راه يافت

ورزش. كشتي فرنگي. ارتش‌هاي جهان. فنلاند
تهران - در پايان مرحله مقدماتي و نيمه نهايي رقابت‌هاي سه وزن نخست مسابقه‌هاي كشتي فرنگي قهرماني ارتش‌هاي جهان در سال ‪ ۲۰۱۰‬در فنلاند، شيرزاد بهشتي طلا كشتي گير وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم تيم كشتي فرنگي نيروهاي مسلح ايران به ديدار نهايي راه يافت.

به گزارش ايرنا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت‌هاي سه وزن نخست اين مسابقه‌ها (وزن‌هاي ‪ ۶۶ ،۵۵‬و ‪ ۹۶‬كيلوگرم)، ظهر امروز/شنبه/ در شهر لاهتي فنلاند آغاز شد.

در وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم، شيرزاد بهشتي طلا پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم يلديز گوخان از تركيه را شكست داد و در مرحله نيمه نهايي نيز حريف چيني خود را مغلوب كرد.

بهشتي طلا، امشب براي كسب مدال طلا رو در روي كشتي‌گيري از كره جنوبي قرار مي‌گيرد.

در وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم، امير دريكوندي در دور نخست دانيال استونيونس از آمريكا را برد اما در دور دوم مقابل ادگارس ونسكاتيس از ليتواني شكست خورد و با شكست اين كشتي گير در مرحله نيمه نهايي، دريكوندي نيز حذف شد و از كسب مدال باز ماند.

در وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم نيز عباس نوري در دور نخست سيد خولي از مراكش را مغلوب كرد اما در دور دوم مقابل اوليور هسلر از آلمان شكست را پذيرفت و با توجه به شكست كشتي گير آلماني در مرحله نيمه نهايي، نوري نيز از دور رقابت‌ها كنار رفت و نتوانست به مدال دست يابد.

رقابت‌هاي چهار وزن دوم اين مسابقه ها، ظهر فردا/يكشنبه/ برگزار مي‌شود و عبدالمحمد پاپي، مسعود رشيديان، مسلم رنجبر و محسن بشينجي به ترتيب در وزن‌هاي ‪ ۸۴ ،۷۴ ،۶۰‬و ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم به مصاف حريفان خود مي‌روند.


تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: