برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

المپیک نوجوانان سنگاپور، حریفان ملی پوشان كشتی ، وزنه برداری و تكواندو مشخص شدند

ملی پوشان ایران در رشته های مختلف المپیک نوجوانان سنگاپور حریفان خود را شناختند . مسابقات کشتی فرنگی المپیک نوجوانان از یک‌شنبه در سنگاپور آغاز می‌شود که به دلیل سر وزن نرسیدن دو شرکت کننده ، مسابقات مجددا قرعه کشی شد .

بر این اساس، در وزن 42 کیلوگرم مهرداد خمسه در دور اول با حریف کوبایی کشتی می گیرد و سپس در دور دوم به مصاف کشتی گیر اکوادور می رود.

همچنین یوسف قادریان ملی‌پوش وزن 69 کیلوگرم با رقیبی از قزاقستان مسابقه می دهد و در دور بعد با حریفی از کلمبیا رودررو شود. دو فرنگی‌کار ایران فردا به مصاف حریفان خود می‌روند. این مسابقات در مرحله مقدماتی به صورت دوره ای برگزار می‌شود.

گفتنی است، مهران شیخی تنها نماینده ایران در کشتی آزاد نیز سه‌شنبه مسابقه می‌دهد.

اما در وزنه برداری علیرضا کاظمی نژاد وزنه بردار ایران در دسته 85+ کیلوگرم باید با شش وزنه بردار دیگر در این وزن برای کسب مدال طلا رقابت کند که بر این اساس ملیح آکین از ترکیه، نلسون مانفیلا از گوام ، گورمیناسیان از ارمنستان، حسن محمد از مصر، محمود خلیل از عراق و موزف سوتلو حریفان وی هستند.

همچنین محسن غزالیان دیگر نماینده ایران در این دوره از رقابت‌ها و در وزن 69 کیلوگرم با 11 حریف دیگر رقابت خواهد کرد. تایراد بونسوک از تایلند، حسین فرج الله از الجزایر، شین بین مونگ از چین، استیون کاری از گینه، کوتبی دینف از ازبکستان، چارلی از فیجی، مارکوئز از کوبا، میلن از نیوزیلند، مولر از آلمان، رحیموف از آذربایجان و توبال از لبنان وزنه بردارانی هستند که قرار است برای کسب مدال نخستن دوره بازیهای المپیک با محسن غزالیان رقابت ‌کنند.

غزالیان سه‌شنبه و کاظمی نژاد پنجشنبه با حریفان خود مسابقه می‌دهند.

وزن کشی رقابت‌ های تکواندوی بازی ‌های المپیک نوجوانان ، برگزار شد كه بر اساس آن ، محمد سلیمانی در وزن 48 - کیلوگرم ، فردا در دور نخست ، با حریفی از ازبکستان مسابقه می دهد .

وی در دور دوم با نفر پیروز مسابقه ورزشکارانی از آلمان و آمریکا رقابت می کند .

در وزن 44 - کیلوگرم ، مریم شیر جهانی نیز فردا در دور نخست با حریفی از ترکیه به روی تاتامی می‌ رود .

این ورزشكار ایرانی ، در دور دوم با حریفی از فرانسه رقابت می کند . در صورت پیروزی ، شیر جهانی در دور سوم نیز به مصاف برنده دیدار ورزشکاران لسوتو و روسیه می‌ رود .

روز دوشنبه نیز کاوه رضایی ، دیگر تکواندوکار ایران در وزن 55 - کیلوگرم ، در دور نخست با قرعه استراحت رو به رو شده است و در دور دوم ، به مصاف برندگان مصر و هائیتی می رود .

تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: