برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معصومي: براي كاشاني متاسفم و او را به خدا واگذار مي‌كنم

بابك معصومي  اظهار داشت: اين مبارزه ناعادلانه‌اي بود كه من در آن شكست خوردم. واقعا براي سرپرست موقت باشگاه پرسپوليس متاسفم كه با وجود اين همه سابقه، به خاطر برادرهمسرش، جنجال در تيم فوتسال باشگاه به وجود آورد. كاشاني با اين تصميم، سطح مديريتي‌اش را پايين آورد. او روابط را به ضوابط ترجيح داد.
وي خاطرنشان ساخت: واقعا تاسف مي‌خورم كه با بابك معصومي اينگونه برخورد شد و يك سوال هم از عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ دارم كه 2 هفته قبل اعلام كرد يكي از مفاد قراردادها اين است كه هيچ مديرعاملي حق ندارد از سمت خود سواستفاده كند، آيا اين قانون فقط براي افراد خاص است؟ پس چه زماني قرار است اين اجرا شود؟ متاسفانه هر چه مي‌گويم مسئولان توجه نمي‌كنند. در اين مبارزه ناعادلانه، كاشاني مرا شكست داد. از اين بابت به او تبريك مي‌گويم كه مرا از فوتسال پرسپوليس جدا كرد، البته اين جدايي فقط مربوط به اين باشگاه است و من كارم را محكم‌تر از قبل ادامه مي‌دهم.
معصومي كه با بيماري سرطان خون مي‌جنگد، تاكيد كرد: من در مبارزه بزرگ‌تر، با سرطان مي‌جنگم و تاكنون اين مبارزه به سود من بوده است. اين يك جنگ مردانه بود؛‌ اما آن مبارزه نه. حالا هم مي‌دانم كه كاشاني آدم قدرتمندي است و من در اين دنيا شايد نتوانم حقم را بگيرم؛ اما حتما در آن دنيا از حقم نمي‌گذرم. كاشاني با من بازي كرد. من كه 14 سال در تيم ملي فوتسال بودم و شاگردان زيادي را تربيت‌ كرده‌ام.
كاپيتان سابق تيم ملي گفت: اين‌همه بازيكن پيشكسوت در پرسپوليس هستند كه خانه‌نشين‌اند. آيا حق آنها نبود به جاي سيف‌الله دميرچي به عنوان سرپرست روي نيمكت تيم فوتسال اين باشگاه بنشينند؟ آيا اگر كاشاني در اين باشگاه نباشد، كسي به دميرچي سمتي مي‌دهد؟ علي‌ پروين هم در اين باشگاه همه كاره بوده؛ اما آيا او به خاطر پسرش تاكنون با كسي چنين برخورده را داشته؟ مردم مرا دوست دارند و من هم گرچه اين برخوردها به بازگشت دوباره بيماري‌ام منجر شده؛ اما باز هم با آن مبارزه كرده و براي پرسپوليس هم آرزوي موفقيت مي‌كنم؛ ولي حبيب كاشاني را به خدا واگذار كرده‌ام.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: